Serie A 2017-2018

Reguliere competitie

Speelronde 1

Zaterdag 19 augustus

18:00
Logo Juventus F.C.
Logo Cagliari Calcio
-
-
Eurosport 2

Zondag 20 augustus

18:00
Logo Atalanta B.C.
Logo A.S. Roma
-
-
Eurosport 2
20:45
Logo Inter Milan
Logo ACF Fiorentina
-
-
Eurosport 2

Speelronde 2

Zaterdag 26 augustus

20:30
Logo A.S. Roma
Logo Inter Milan
-
-
Eurosport 2

Zondag 27 augustus

20:30
Logo A.C. Milan
Logo Cagliari Calcio
-
-
Eurosport 2

Speelronde 3

Zaterdag 9 september

20:45
Logo U.C. Sampdoria
Logo A.S. Roma
-
-
Eurosport 2

Zondag 10 september

20:45
Logo Bologna F.C. 1909
Logo S.S.C. Napoli
-
-
Eurosport 2

Speelronde 4

Zaterdag 16 september

18:00
Logo ACF Fiorentina
Logo Bologna F.C. 1909
-
-
Eurosport 2
20:45
Logo A.S. Roma
Logo Hellas Verona F.C.
-
-
Eurosport 2

Zondag 17 september

20:45
Logo Genoa C.F.C.
Logo S.S. Lazio
-
-
Eurosport 2

Speelronde 5

Dinsdag 19 september

Woensdag 20 september

20:45
Logo Juventus F.C.
Logo ACF Fiorentina
-
-
Eurosport 2

Speelronde 6

Zaterdag 23 september

20:45
Logo Juventus F.C.
Logo Torino F.C.
-
-
Eurosport 2

Zondag 24 september

20:45
Logo ACF Fiorentina
Logo Atalanta B.C.
-
-
Eurosport 2

Speelronde 7

Zaterdag 30 september

20:45
Logo Genoa C.F.C.
Logo Bologna F.C. 1909
-
-
Eurosport 2

Zondag 1 oktober

12:30
Logo S.S.C. Napoli
Logo Cagliari Calcio
-
-
Eurosport 2
18:00
Logo A.C. Milan
Logo A.S. Roma
-
-
Eurosport 2
20:45
Logo Atalanta B.C.
Logo Juventus F.C.
-
-
Eurosport 2

Speelronde 8

Zaterdag 14 oktober

18:00
Logo Juventus F.C.
Logo S.S. Lazio
-
-
Eurosport 2
20:45
Logo A.S. Roma
Logo S.S.C. Napoli
-
-
Eurosport 2

Zondag 15 oktober

20:45
Logo Inter Milan
Logo A.C. Milan
-
-
Eurosport 2

Speelronde 9

Zaterdag 21 oktober

20:45
Logo S.S.C. Napoli
Logo Inter Milan
-
-
Eurosport 2

Zondag 22 oktober

18:45
Logo Udinese Calcio
Logo Juventus F.C.
-
-
Eurosport 2

Speelronde 10

Dinsdag 24 oktober

20:45
Logo Inter Milan
Logo U.C. Sampdoria
-
-
Eurosport 2

Woensdag 25 oktober

20:45
Logo Genoa C.F.C.
Logo S.S.C. Napoli
-
-
Eurosport 2

Speelronde 11

Zaterdag 28 oktober

18:00
Logo A.C. Milan
Logo Juventus F.C.
-
-
Eurosport 2
20:30
Logo A.S. Roma
Logo Bologna F.C. 1909
-
-
Eurosport 2

Zondag 29 oktober

20:45
Logo Torino F.C.
Logo Cagliari Calcio
-
-
Eurosport 2

Speelronde 12

Zaterdag 4 november

20:45
Logo Genoa C.F.C.
Logo U.C. Sampdoria
-
-
Eurosport 2

Zondag 5 november

12:30
Logo Inter Milan
Logo Torino F.C.
-
-
Eurosport 2
15:00
Logo ACF Fiorentina
Logo A.S. Roma
-
-
Eurosport 2
20:45
Logo U.S. Sassuolo Calcio
Logo A.C. Milan
-
-
Eurosport 2

Speelronde 13

Zaterdag 18 november

18:00
Logo A.S. Roma
Logo S.S. Lazio
-
-
Eurosport 2
20:45
Logo S.S.C. Napoli
Logo A.C. Milan
-
-
Eurosport 2

Zondag 19 november

20:45
Logo Inter Milan
Logo Atalanta B.C.
-
-
Eurosport 2

Speelronde 14

Zaterdag 25 november

20:45
Logo Cagliari Calcio
Logo Inter Milan
-
-
Eurosport 2

Zondag 26 november

18:00
Logo S.S. Lazio
Logo ACF Fiorentina
-
-
Eurosport 2

Speelronde 15

Vrijdag 1 december

20:45
Logo S.S.C. Napoli
Logo Juventus F.C.
-
-
Eurosport 2

Zondag 3 december

12:30
Logo Benevento
Logo A.C. Milan
-
-
Eurosport 2
20:45
Logo U.C. Sampdoria
Logo S.S. Lazio
-
-
Eurosport 2

Speelronde 16

Zaterdag 9 december

20:45
Logo Juventus F.C.
Logo Inter Milan
-
-
Eurosport 2

Zondag 10 december

15:00
Logo S.S.C. Napoli
Logo ACF Fiorentina
-
-
Eurosport 2

Speelronde 17

Zondag 17 december

20:45
Logo Atalanta B.C.
Logo S.S. Lazio
-
-
Eurosport 2

Speelronde 18

Zaterdag 23 december

18:00
Logo A.C. Milan
Logo Atalanta B.C.
-
-
Eurosport 2

Speelronde 19

Zaterdag 30 december

20:45
Logo Hellas Verona F.C.
Logo Juventus F.C.
-
-
Eurosport 2

Speelronde 20

Zaterdag 6 januari

18:00
Logo A.S. Roma
Logo Atalanta B.C.
-
-
Eurosport 2
20:45
Logo Cagliari Calcio
Logo Juventus F.C.
-
-
Eurosport 2

Speelronde 21

Zondag 21 januari

18:00
Logo Cagliari Calcio
Logo A.C. Milan
-
-
Eurosport 2
20:45
Logo Inter Milan
Logo A.S. Roma
-
-
Eurosport 2

Speelronde 22

Zondag 28 januari

18:00
Logo A.C. Milan
Logo S.S. Lazio
-
-
Eurosport 2
20:45
Logo A.S. Roma
Logo U.C. Sampdoria
-
-
Eurosport 2

Speelronde 23

Zondag 4 februari

20:45
Logo Benevento
Logo S.S.C. Napoli
-
-
Eurosport 2

Speelronde 26

Zondag 25 februari

20:45
Logo A.S. Roma
Logo A.C. Milan
-
-
Eurosport 2

Speelronde 27

Zaterdag 3 maart

18:00
Logo S.S. Lazio
Logo Juventus F.C.
-
-
Eurosport 2
20:45
Logo S.S.C. Napoli
Logo A.S. Roma
-
-
Eurosport 2

Zondag 4 maart

20:45
Logo A.C. Milan
Logo Inter Milan
-
-
Eurosport 2

Speelronde 28

Zondag 11 maart

20:45
Logo Inter Milan
Logo S.S.C. Napoli
-
-
Eurosport 2

Speelronde 32

Zondag 15 april

18:00
Logo Juventus F.C.
Logo U.C. Sampdoria
-
-
Eurosport 2
20:45
Logo S.S. Lazio
Logo A.S. Roma
-
-
Eurosport 2

Speelronde 33

Dinsdag 17 april

20:45
Logo Inter Milan
Logo Cagliari Calcio
-
-
Eurosport 2

Woensdag 18 april

20:45
Logo S.S.C. Napoli
Logo Udinese Calcio
-
-
Eurosport 2

Speelronde 35

Zaterdag 28 april

Zondag 29 april

20:45
Logo Torino F.C.
Logo S.S. Lazio
-
-
Eurosport 2

Speelronde 36

Zaterdag 5 mei

20:45
Logo Juventus F.C.
Logo Bologna F.C. 1909
-
-
Eurosport 2

Zondag 6 mei

20:45
Logo Cagliari Calcio
Logo A.S. Roma
-
-
Eurosport 2

Speelronde 37

Zondag 13 mei

20:45
Logo A.S. Roma
Logo Juventus F.C.
-
-
Eurosport

Speelronde 38

Zondag 20 mei

20:45
Logo S.S. Lazio
Logo Inter Milan
-
-
Eurosport