Serie A 2015

Reguliere competitie

Speelronde 1

Zaterdag 22 augustus

18:00
Logo Hellas Verona F.C.
Logo A.S. Roma
-
-
BT Sport 2
20:45
Logo S.S. Lazio
Logo Bologna F.C. 1909
-
-
Eurosport 2
BT Sport Europe

Zondag 23 augustus

18:00
Logo Juventus F.C.
Logo Udinese Calcio
-
-
BT Sport 2

Speelronde 2

Zaterdag 29 augustus

18:00
Logo Bologna F.C. 1909
Logo U.S. Sassuolo Calcio
-
-
Eurosport
BT Sport 2
20:45
Logo A.C. Milan
Logo Empoli F.C.
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
Sport1+

Zondag 30 augustus

18:00
Logo A.S. Roma
Logo Juventus F.C.
-
-
Eurosport 2
BT Sport Europe
Sport1+

Speelronde 3

Zaterdag 12 september

18:00
Logo ACF Fiorentina
Logo Genoa C.F.C.
-
-
Eurosport 2
Logo Frosinone Calcio
Logo A.S. Roma
-
-
BT Sport 2
20:45
Logo Juventus F.C.
Logo A.C. Chievo Verona
-
-
Eurosport 2
BT Sport Europe
Sport1+

Zondag 13 september

12:30
Logo Hellas Verona F.C.
Logo Torino F.C.
-
-
BT Sport Europe
Sport1+
18:00
Logo S.S. Lazio
Logo Udinese Calcio
-
-
BT Sport 2
20:45
Logo Inter Milan
Logo A.C. Milan
-
-
Eurosport 2
BT Sport Europe
Sport1+

Speelronde 4

Zaterdag 19 september

18:00
Logo Udinese Calcio
Logo Empoli F.C.
-
-
BT Sport Europe
20:45
Logo A.C. Milan
Logo U.S. Città di Palermo
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
Sport1+

Zondag 20 september

12:30
Logo A.C. Chievo Verona
Logo Inter Milan
-
-
BT Sport Europe
Sport1+
18:00
Logo Carpi FC 1909
Logo ACF Fiorentina
-
-
BT Sport 1
20:45
Logo S.S.C. Napoli
Logo S.S. Lazio
-
-
Eurosport
Sport1+

Speelronde 5

Dinsdag 22 september

20:45
Logo Udinese Calcio
Logo A.C. Milan
-
-
Eurosport
BT Sport Europe

Woensdag 23 september

23:00
Logo S.S. Lazio
Logo Genoa C.F.C.
-
-

Donderdag 24 september

20:45
Logo Empoli F.C.
Logo Atalanta B.C.
-
-
BT Sport 1

Speelronde 6

Zaterdag 26 september

18:00
Logo A.S. Roma
Logo Carpi FC 1909
-
-
BT Sport 2
20:45
Logo S.S.C. Napoli
Logo Juventus F.C.
-
-
Eurosport
BT Sport Europe

Zondag 27 september

12:30
Logo Genoa C.F.C.
Logo A.C. Milan
-
-
BT Sport Europe
20:45
Logo Inter Milan
Logo ACF Fiorentina
-
-
Eurosport
BT Sport Europe

Maandag 28 september

19:00
Logo Frosinone Calcio
Logo Empoli F.C.
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
21:00
Logo Atalanta B.C.
Logo U.C. Sampdoria
-
-
Eurosport
BT Sport Europe

Speelronde 7

Zaterdag 3 oktober

18:00
Logo Carpi FC 1909
Logo Torino F.C.
-
-
BT Sport Europe
20:45
Logo A.C. Chievo Verona
Logo Hellas Verona F.C.
-
-
Eurosport
BT Sport Europe

Zondag 4 oktober

12:30
Logo Empoli F.C.
Logo U.S. Sassuolo Calcio
-
-
BT Sport Europe
18:00
Logo Juventus F.C.
Logo Bologna F.C. 1909
-
-
Eurosport
BT Sport 2
Logo S.S. Lazio
Logo Frosinone Calcio
-
-
BT Sport Extra 2
20:45
Logo A.C. Milan
Logo S.S.C. Napoli
-
-
BT Sport Europe
Logo ACF Fiorentina
Logo Atalanta B.C.
-
-
BT Sport Extra 2

Speelronde 8

Zaterdag 17 oktober

18:00
Logo A.S. Roma
Logo Empoli F.C.
-
-
Eurosport
BT Sport 2
20:45
Logo Torino F.C.
Logo A.C. Milan
-
-
Eurosport
Sport1+
BT Sport Europe

Zondag 18 oktober

12:30
Logo Bologna F.C. 1909
Logo U.S. Città di Palermo
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
20:45
Logo Inter Milan
Logo Juventus F.C.
-
-
Eurosport
Sport1+
BT Sport Europe

Speelronde 9

Zaterdag 24 oktober

15:00
Logo Empoli F.C.
Logo Genoa C.F.C.
-
-
Eurosport
18:00
Logo Carpi FC 1909
Logo Bologna F.C. 1909
-
-
Eurosport
BT Sport 2
20:45
Logo U.S. Città di Palermo
Logo Inter Milan
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
Sport1+

Zondag 25 oktober

12:30
Logo U.C. Sampdoria
Logo Hellas Verona F.C.
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
15:00
Logo A.C. Milan
Logo U.S. Sassuolo Calcio
-
-
BT Sport Extra 2
Logo Juventus F.C.
Logo Atalanta B.C.
-
-
Eurosport
BT Sport ESPN
Logo Udinese Calcio
Logo Frosinone Calcio
-
-
18:00
Logo ACF Fiorentina
Logo A.S. Roma
-
-
Eurosport
BT Sport 1
Logo S.S. Lazio
Logo Torino F.C.
-
-
BT Sport Extra
20:45
Logo A.C. Chievo Verona
Logo S.S.C. Napoli
-
-
BT Sport 1
Sport1+

Speelronde 10

Dinsdag 27 oktober

20:45
Logo Bologna F.C. 1909
Logo Inter Milan
-
-
Sport1+
BT Sport Europe
Eurosport

Woensdag 28 oktober

20:45
Logo A.C. Milan
Logo A.C. Chievo Verona
-
-
BT Sport Extra 3
Logo A.S. Roma
Logo Udinese Calcio
-
-
BT Sport Europe
Eurosport 2
Logo Atalanta B.C.
Logo S.S. Lazio
-
-
BT Sport Extra 5
Logo Frosinone Calcio
Logo Carpi FC 1909
-
-
Logo S.S.C. Napoli
Logo U.S. Città di Palermo
-
-
BT Sport Extra 4
Logo U.S. Sassuolo Calcio
Logo Juventus F.C.
-
-
BT Sport Extra 2
Logo Torino F.C.
Logo Genoa C.F.C.
-
-
BT Sport Extra 6
Logo Hellas Verona F.C.
Logo ACF Fiorentina
-
-

Donderdag 29 oktober

20:45
Logo U.C. Sampdoria
Logo Empoli F.C.
-
-
Sport1+
BT Sport Europe

Speelronde 11

Zaterdag 31 oktober

18:00
Logo Juventus F.C.
Logo Torino F.C.
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
20:45
Logo Inter Milan
Logo A.S. Roma
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
Sport1+

Zondag 1 november

12:30
Logo ACF Fiorentina
Logo Frosinone Calcio
-
-
Eurosport 2
BT Sport Europe
Sport1+
20:45
Logo S.S. Lazio
Logo A.C. Milan
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
Sport1+

Maandag 2 november

19:00
Logo A.C. Chievo Verona
Logo U.C. Sampdoria
-
-
Eurosport 2
BT Sport Europe
21:00
Logo U.S. Città di Palermo
Logo Empoli F.C.
-
-
Eurosport 2
BT Sport Europe

Speelronde 12

Zaterdag 7 november

18:00
Logo Hellas Verona F.C.
Logo Bologna F.C. 1909
-
-
Eurosport
20:45
Logo A.C. Milan
Logo Atalanta B.C.
-
-
Eurosport

Speelronde 13

Zaterdag 21 november

18:00
Logo Bologna F.C. 1909
Logo A.S. Roma
-
-
Eurosport
BT Sport 2
20:45
Logo Juventus F.C.
Logo A.C. Milan
-
-
BT Sport 1

Zondag 22 november

12:30
Logo Udinese Calcio
Logo U.C. Sampdoria
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
Sport1+
18:00
Logo Hellas Verona F.C.
Logo S.S.C. Napoli
-
-
BT Sport Europe

Speelronde 14

Zaterdag 28 november

18:00
Logo Torino F.C.
Logo Bologna F.C. 1909
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
20:45
Logo A.C. Milan
Logo U.C. Sampdoria
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
Sport1+

Zondag 29 november

18:00
Logo Empoli F.C.
Logo S.S. Lazio
-
-
Eurosport
BT Sport Extra 3
20:45
Logo U.S. Città di Palermo
Logo Juventus F.C.
-
-
BT Sport Europe
Sport1+

Maandag 30 november

19:00
Logo U.S. Sassuolo Calcio
Logo ACF Fiorentina
-
-
BT Sport Europe
Eurosport
21:00
Logo S.S.C. Napoli
Logo Inter Milan
-
-
BT Sport Europe
Sport1+
Eurosport

Speelronde 15

Vrijdag 4 december

20:45
Logo S.S. Lazio
Logo Juventus F.C.
-
-
Eurosport
BT Sport Europe

Zaterdag 5 december

15:00
Logo Torino F.C.
Logo A.S. Roma
-
-
Eurosport
20:45
Logo Inter Milan
Logo Genoa C.F.C.
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
Sport1+

Zondag 6 december

12:30
Logo Bologna F.C. 1909
Logo S.S.C. Napoli
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
Sport1+
18:00
Logo U.C. Sampdoria
Logo U.S. Sassuolo Calcio
-
-
BT Sport 1
20:45
Logo Carpi FC 1909
Logo A.C. Milan
-
-
Eurosport 2
BT Sport Europe
Sport1+

Speelronde 16

Zaterdag 12 december

15:00
Logo Genoa C.F.C.
Logo Bologna F.C. 1909
-
-
Eurosport
18:00
Logo U.S. Città di Palermo
Logo Frosinone Calcio
-
-
Eurosport
20:45
Logo U.S. Sassuolo Calcio
Logo Torino F.C.
-
-
BT Sport Europe
Logo Udinese Calcio
Logo Inter Milan
-
-
BT Sport 1
Sport1+

Zondag 13 december

15:00
Logo A.C. Milan
Logo Hellas Verona F.C.
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
Logo A.C. Chievo Verona
Logo Atalanta B.C.
-
-
Logo Empoli F.C.
Logo Carpi FC 1909
-
-
18:00
Logo S.S.C. Napoli
Logo A.S. Roma
-
-
Eurosport
BT Sport 1
Sport1+
20:45
Logo Juventus F.C.
Logo ACF Fiorentina
-
-
Eurosport
BT Sport 1

Maandag 14 december

20:45
Logo S.S. Lazio
Logo U.C. Sampdoria
-
-
Eurosport
BT Sport Europe

Speelronde 17

Zaterdag 19 december

20:45
Logo Bologna F.C. 1909
Logo Empoli F.C.
-
-
Eurosport
BT Sport 1
Sport1+

Zondag 20 december

12:30
Logo Carpi FC 1909
Logo Juventus F.C.
-
-
BT Sport Europe
Sport1+
15:00
Logo A.S. Roma
Logo Genoa C.F.C.
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
Logo Atalanta B.C.
Logo S.S.C. Napoli
-
-
BT Sport Extra 3
Logo ACF Fiorentina
Logo A.C. Chievo Verona
-
-
Logo Torino F.C.
Logo Udinese Calcio
-
-
Logo Hellas Verona F.C.
Logo U.S. Sassuolo Calcio
-
-
18:00
Logo Frosinone Calcio
Logo A.C. Milan
-
-
Eurosport
BT Sport 2
Logo U.C. Sampdoria
Logo U.S. Città di Palermo
-
-
20:45
Logo Inter Milan
Logo S.S. Lazio
-
-
Eurosport
BT Sport 1
Sport1+

Speelronde 18

Dinsdag 5 januari

20:45
Logo Genoa C.F.C.
Logo U.C. Sampdoria
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
Sport1+

Woensdag 6 januari

12:30
Logo Udinese Calcio
Logo Atalanta B.C.
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
Sport1+
18:00
Logo Empoli F.C.
Logo Inter Milan
-
-
BT Sport Europe
20:45
Logo S.S.C. Napoli
Logo Torino F.C.
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
Sport1+

Speelronde 19

Zaterdag 9 januari

18:00
Logo ACF Fiorentina
Logo S.S. Lazio
-
-
Eurosport 2
BT Sport Europe
20:45
Logo A.S. Roma
Logo A.C. Milan
-
-
Eurosport 2
BT Sport Europe
Sport1+

Zondag 10 januari

12:30
Logo Inter Milan
Logo U.S. Sassuolo Calcio
-
-
Eurosport 2
BT Sport 2
Sport1+
20:45
Logo U.C. Sampdoria
Logo Juventus F.C.
-
-
Eurosport 2
BT Sport Europe
Sport1+

Speelronde 20

Zaterdag 16 januari

18:00
Logo Torino F.C.
Logo Frosinone Calcio
-
-
BT Sport 1
20:45
Logo S.S.C. Napoli
Logo U.S. Sassuolo Calcio
-
-
Eurosport 2
BT Sport 1

Zondag 17 januari

12:30
Logo Genoa C.F.C.
Logo U.S. Città di Palermo
-
-
BT Sport 2
20:45
Logo A.C. Milan
Logo ACF Fiorentina
-
-
Eurosport 2
BT Sport 1

Speelronde 21

Woensdag 20 januari

20:45
Logo U.S. Sassuolo Calcio
Logo Torino F.C.
-
-
BT Sport Europe
Eurosport

Zaterdag 23 januari

18:00
Logo Frosinone Calcio
Logo Atalanta B.C.
-
-
Eurosport 2
BT Sport 1
20:45
Logo Empoli F.C.
Logo A.C. Milan
-
-
Eurosport 2
BT Sport Europe

Zondag 24 januari

12:30
Logo ACF Fiorentina
Logo Torino F.C.
-
-
Eurosport 2
BT Sport ESPN
20:45
Logo Juventus F.C.
Logo A.S. Roma
-
-
Eurosport
BT Sport Europe

Speelronde 22

Zaterdag 30 januari

18:00
Logo Atalanta B.C.
Logo U.S. Sassuolo Calcio
-
-
Eurosport
BT Sport Extra 2
20:45
Logo A.S. Roma
Logo Frosinone Calcio
-
-
Eurosport
BT Sport Europe

Zondag 31 januari

12:30
Logo A.C. Chievo Verona
Logo Juventus F.C.
-
-
Eurosport 2
BT Sport 1
20:45
Logo A.C. Milan
Logo Inter Milan
-
-
Eurosport
BT Sport Europe

Speelronde 23

Dinsdag 2 februari

20:45
Logo U.S. Sassuolo Calcio
Logo A.S. Roma
-
-
BT Sport Europe

Woensdag 3 februari

18:30
Logo Frosinone Calcio
Logo Bologna F.C. 1909
-
-
BT Sport Europe