Eredivisie 2020

Reguliere competitie

Speelronde 1

Zaterdag 12 september

18:45
Logo sc Heerenveen
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo PEC Zwolle
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 2
21:00
Logo FC Twente
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 1

Zondag 13 september

12:15
Logo FC Emmen
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo Sparta Rotterdam
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 2
Logo Heracles Almelo
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo FC Groningen
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
Logo RKC Waalwijk
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 2

Zondag 27 december

14:30
Logo FC Utrecht
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 2

Vrijdag 18 september

20:00
Logo VVV-Venlo
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 19 september

16:30
Logo AZ
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 2
18:45
Logo Vitesse
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo PSV
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 2
21:00
Logo Fortuna Sittard
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1

Zondag 20 september

12:15
Logo ADO Den Haag
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Willem II
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1
Logo Feyenoord
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Ajax
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 3

Vrijdag 25 september

20:00
Logo FC Twente
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 26 september

16:30
Logo PEC Zwolle
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 2
18:45
Logo Fortuna Sittard
Logo AZ
-
-
Fox Sports 2
20:00
Logo sc Heerenveen
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo Ajax
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 2

Zondag 27 september

12:15
Logo Feyenoord
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo FC Utrecht
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo Heracles Almelo
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
Logo FC Emmen
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 2

Speelronde 4

Vrijdag 2 oktober

20:00
Logo FC Utrecht
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 3 oktober

16:30
Logo Vitesse
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2
20:00
Logo VVV-Venlo
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 2
21:00
Logo FC Twente
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 1

Zondag 4 oktober

12:15
Logo FC Groningen
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo Sparta Rotterdam
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
Logo Willem II
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo PSV
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 1

Woensdag 21 oktober

17:30
Logo RKC Waalwijk
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 5

Zaterdag 17 oktober

18:45
Logo Heracles Almelo
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 2
20:00
Logo AZ
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo Willem II
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2

Zondag 18 oktober

12:15
Logo Feyenoord
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo ADO Den Haag
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 3
Logo Ajax
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo FC Groningen
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1
Logo PEC Zwolle
Logo PSV
-
-
Fox Sports 2
20:00
Logo FC Emmen
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 2

Speelronde 6

Zaterdag 24 oktober

16:30
Logo VVV-Venlo
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
18:45
Logo FC Utrecht
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo PEC Zwolle
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 2
21:00
Logo sc Heerenveen
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 3

Zondag 25 oktober

12:15
Logo Fortuna Sittard
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Vitesse
Logo PSV
-
-
Fox Sports 2
Logo Sparta Rotterdam
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo RKC Waalwijk
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo ADO Den Haag
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 7

Zaterdag 31 oktober

18:45
Logo FC Twente
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo FC Groningen
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 3
Logo Ajax
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 2
21:00
Logo Willem II
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1

Zondag 1 november

12:15
Logo Heracles Almelo
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo FC Emmen
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 2
Logo Sparta Rotterdam
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo PSV
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo AZ
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 8

Vrijdag 6 november

20:00
Logo Fortuna Sittard
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 7 november

16:30
Logo ADO Den Haag
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2
18:45
Logo VVV-Venlo
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2
21:00
Logo RKC Waalwijk
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 1

Zondag 8 november

12:15
Logo FC Utrecht
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo Feyenoord
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 2
Logo Vitesse
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo sc Heerenveen
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo PSV
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 9

Zaterdag 21 november

18:45
Logo Willem II
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 2
20:00
Logo FC Groningen
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo PEC Zwolle
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2

Zondag 22 november

12:15
Logo Ajax
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo FC Twente
Logo PSV
-
-
Fox Sports 2
Logo RKC Waalwijk
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo AZ
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 10

Vrijdag 27 november

20:00
Logo FC Twente
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 28 november

18:45
Logo FC Emmen
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo ADO Den Haag
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 2
21:00
Logo VVV-Venlo
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1

Zondag 29 november

12:15
Logo Vitesse
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo FC Groningen
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1
Logo Feyenoord
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Heracles Almelo
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo PSV
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 11

Vrijdag 4 december

20:00
Logo Sparta Rotterdam
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 5 december

16:30
Logo RKC Waalwijk
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 2
18:45
Logo Fortuna Sittard
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 2
20:00
Logo Ajax
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo PEC Zwolle
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 2

Zondag 6 december

12:15
Logo Feyenoord
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo FC Utrecht
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 2
Logo AZ
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo sc Heerenveen
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 12

Vrijdag 11 december

20:00
Logo Heracles Almelo
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 12 december

16:30
Logo FC Groningen
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 2
18:45
Logo FC Emmen
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo Ajax
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 2

Zondag 13 december

12:15
Logo Vitesse
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Willem II
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 2
Logo VVV-Venlo
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo PSV
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo FC Twente
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 13

Vrijdag 18 december

20:00
Logo PEC Zwolle
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 19 december

16:30
Logo Sparta Rotterdam
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 2
18:45
Logo VVV-Venlo
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo RKC Waalwijk
Logo PSV
-
-
Fox Sports 2
21:00
Logo FC Utrecht
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 1

Zondag 20 december

12:15
Logo Vitesse
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo ADO Den Haag
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
Logo sc Heerenveen
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo AZ
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 14

Dinsdag 22 december

16:30
Logo Fortuna Sittard
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 1
18:45
Logo FC Emmen
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo PSV
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 2
21:00
Logo FC Twente
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 1

Woensdag 23 december

16:30
Logo AZ
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1
18:45
Logo Willem II
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo FC Groningen
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 3
Logo ADO Den Haag
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 2
21:00
Logo Feyenoord
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 15

Speelronde 16

Dinsdag 12 januari

21:00
Logo Heracles Almelo
Logo FC Emmen
-
-
ESPN

Donderdag 14 januari

Speelronde 17

Speelronde 18

Vrijdag 22 januari

Speelronde 19

Dinsdag 26 januari

Donderdag 28 januari

21:00
Logo Ajax
Logo Willem II
-
-
ESPN

Speelronde 20

Speelronde 21

Vrijdag 5 februari

Zaterdag 6 februari

Woensdag 24 februari

Dinsdag 9 maart

Donderdag 22 april

18:45
Logo Ajax
Logo FC Utrecht
-
-
ESPN

Speelronde 22

Vrijdag 12 februari

Speelronde 23

Vrijdag 19 februari

Zaterdag 20 februari

Speelronde 24

Vrijdag 26 februari

Speelronde 25

Vrijdag 5 maart

Zaterdag 6 maart