Eredivisie 2019-2020

Reguliere competitie

Speelronde 1

Vrijdag 2 augustus

20:00
Logo PEC Zwolle
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 3 augustus

18:30
Logo FC Emmen
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
Logo Vitesse
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 2
20:45
Logo FC Twente
Logo PSV
-
-
Fox Sports 2
Logo VVV-Venlo
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 1

Zondag 4 augustus

12:15
Logo Heracles Almelo
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo Feyenoord
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo ADO Den Haag
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo AZ
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 2

Vrijdag 9 augustus

20:00
Logo Sparta Rotterdam
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 10 augustus

18:30
Logo FC Groningen
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo Ajax
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Willem II
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 2

Zondag 11 augustus

12:15
Logo Fortuna Sittard
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo sc Heerenveen
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 2
Logo RKC Waalwijk
Logo AZ
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo FC Utrecht
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo PSV
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 3

Vrijdag 16 augustus

20:00
Logo Vitesse
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 17 augustus

18:30
Logo VVV-Venlo
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 2
Logo ADO Den Haag
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo FC Emmen
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 3

Zondag 18 augustus

12:15
Logo Fortuna Sittard
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo FC Twente
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo AZ
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
Logo Feyenoord
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2
20:00
Logo Heracles Almelo
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 4

Zaterdag 24 augustus

18:30
Logo Willem II
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo Heracles Almelo
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo sc Heerenveen
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2

Zondag 25 augustus

12:15
Logo RKC Waalwijk
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo FC Utrecht
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo PEC Zwolle
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 1

Woensdag 25 september

18:30
Logo PSV
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 2
20:45
Logo Ajax
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 2

Donderdag 26 september

20:00
Logo Feyenoord
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 5

Vrijdag 30 augustus

20:00
Logo FC Emmen
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 31 augustus

18:30
Logo sc Heerenveen
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo FC Groningen
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo ADO Den Haag
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 2

Zondag 1 september

12:15
Logo FC Twente
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo Sparta Rotterdam
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Vitesse
Logo AZ
-
-
Fox Sports 2
Logo Willem II
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo RKC Waalwijk
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 6

Zaterdag 14 september

18:30
Logo Ajax
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 2
Logo AZ
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 1
19:45
Logo VVV-Venlo
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 3
20:45
Logo PSV
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Utrecht
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 1

Zondag 15 september

12:15
Logo PEC Zwolle
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo Heracles Almelo
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 2
Logo Feyenoord
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo Fortuna Sittard
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 7

Vrijdag 20 september

20:00
Logo FC Twente
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 21 september

18:30
Logo Sparta Rotterdam
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo FC Groningen
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1
Logo Willem II
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 3
20:45
Logo Vitesse
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 2

Zondag 22 september

12:15
Logo sc Heerenveen
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo FC Emmen
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo ADO Den Haag
Logo AZ
-
-
Fox Sports 2
Logo PSV
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 8

Vrijdag 27 september

20:00
Logo FC Emmen
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 28 september

18:30
Logo VVV-Venlo
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo Ajax
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1

Zondag 29 september

12:15
Logo RKC Waalwijk
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo PEC Zwolle
Logo PSV
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Utrecht
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo AZ
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1
Logo Feyenoord
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2

Speelronde 9

Vrijdag 4 oktober

20:00
Logo FC Groningen
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 5 oktober

18:30
Logo Heracles Almelo
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo Vitesse
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1
Logo Sparta Rotterdam
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 3
20:45
Logo sc Heerenveen
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 2

Zondag 6 oktober

12:15
Logo ADO Den Haag
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo Fortuna Sittard
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo PSV
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 2
Logo Willem II
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 10

Zaterdag 19 oktober

18:30
Logo RKC Waalwijk
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 2
Logo AZ
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1
19:45
Logo FC Twente
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 3
20:45
Logo FC Utrecht
Logo PSV
-
-
Fox Sports 2
Logo VVV-Venlo
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1

Zondag 20 oktober

12:15
Logo PEC Zwolle
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Feyenoord
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 11

Vrijdag 25 oktober

20:00
Logo FC Twente
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 26 oktober

18:30
Logo Willem II
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo Vitesse
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1
Logo Fortuna Sittard
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 3
20:45
Logo Heracles Almelo
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 2

Zondag 27 oktober

12:15
Logo sc Heerenveen
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Sparta Rotterdam
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2
Logo PSV
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo Ajax
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 12

Vrijdag 1 november

20:00
Logo PEC Zwolle
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 2 november

18:30
Logo RKC Waalwijk
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo Sparta Rotterdam
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo AZ
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2

Zondag 3 november

12:15
Logo FC Emmen
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo VVV-Venlo
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Utrecht
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 1
Logo FC Groningen
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo ADO Den Haag
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 13

Vrijdag 8 november

20:00
Logo Vitesse
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 9 november

19:45
Logo Fortuna Sittard
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Heracles Almelo
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 2

Zondag 10 november

12:15
Logo Ajax
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo FC Twente
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 3
Logo Willem II
Logo PSV
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Feyenoord
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo AZ
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 14

Zaterdag 23 november

18:30
Logo FC Utrecht
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
19:45
Logo PEC Zwolle
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 3
Logo Ajax
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2
20:45
Logo ADO Den Haag
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1

Zondag 24 november

12:15
Logo FC Groningen
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo RKC Waalwijk
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 3
Logo PSV
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Sparta Rotterdam
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1
Logo VVV-Venlo
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 3

Speelronde 15

Vrijdag 29 november

20:00
Logo sc Heerenveen
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 30 november

18:30
Logo Willem II
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo Fortuna Sittard
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Heracles Almelo
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 2

Zondag 1 december

12:15
Logo FC Twente
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo FC Utrecht
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Feyenoord
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 2
Logo AZ
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo FC Emmen
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 16

Vrijdag 6 december

20:15
Logo Ajax
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 7 december

18:30
Logo ADO Den Haag
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo VVV-Venlo
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 3
Logo PSV
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo PEC Zwolle
Logo AZ
-
-
Fox Sports 2

Zondag 8 december

12:15
Logo Vitesse
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo FC Groningen
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1
Logo RKC Waalwijk
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo Sparta Rotterdam
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 17

Vrijdag 13 december

20:00
Logo sc Heerenveen
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 14 december

18:30
Logo ADO Den Haag
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo VVV-Venlo
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1
Logo Fortuna Sittard
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 3
20:45
Logo FC Twente
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 2

Zondag 15 december

12:15
Logo FC Emmen
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Feyenoord
Logo PSV
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Heracles Almelo
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3
Logo AZ
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 18

Vrijdag 20 december

20:00
Logo RKC Waalwijk
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 21 december

18:30
Logo sc Heerenveen
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo PSV
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 2
Logo Sparta Rotterdam
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Willem II
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 3

Zondag 22 december

12:15
Logo Ajax
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo FC Groningen
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 1
Logo FC Utrecht
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Vitesse
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 19

Vrijdag 17 januari

20:00
Logo PEC Zwolle
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 18 januari

18:30
Logo Fortuna Sittard
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo Feyenoord
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1
Logo FC Twente
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 3
20:45
Logo AZ
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 2

Zondag 19 januari

12:15
Logo VVV-Venlo
Logo PSV
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo FC Emmen
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1
Logo Ajax
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo ADO Den Haag
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 20

Vrijdag 24 januari

20:00
Logo FC Utrecht
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 25 januari

18:30
Logo sc Heerenveen
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
19:45
Logo RKC Waalwijk
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 3
Logo Heracles Almelo
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 2

Zondag 26 januari

12:15
Logo Vitesse
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo Willem II
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 3
Logo FC Groningen
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo PSV
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 21

Vrijdag 31 januari

20:00
Logo AZ
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 1 februari

18:30
Logo ADO Den Haag
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1
19:45
Logo Feyenoord
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Twente
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 3
20:45
Logo PEC Zwolle
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1

Zondag 2 februari

12:15
Logo Willem II
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo Fortuna Sittard
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 3
Logo VVV-Venlo
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Ajax
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 22

Vrijdag 7 februari

20:00
Logo Heracles Almelo
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 8 februari

18:30
Logo FC Groningen
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo sc Heerenveen
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 3
Logo PSV
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo RKC Waalwijk
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 2

Zondag 9 februari

12:15
Logo FC Utrecht
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 2

Dinsdag 11 februari

18:30
Logo FC Emmen
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Sparta Rotterdam
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 23

Vrijdag 14 februari

20:00
Logo VVV-Venlo
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 15 februari

18:30
Logo FC Twente
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
19:45
Logo ADO Den Haag
Logo PSV
-
-
Fox Sports 2
20:45
Logo Fortuna Sittard
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 3

Zondag 16 februari

12:15
Logo Vitesse
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo Sparta Rotterdam
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
Logo Ajax
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Willem II
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2
Logo PEC Zwolle
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 24

Vrijdag 21 februari

20:00
Logo RKC Waalwijk
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 22 februari

18:30
Logo FC Emmen
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo sc Heerenveen
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1
Logo Feyenoord
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 2
20:45
Logo FC Groningen
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 3

Zondag 23 februari

12:15
Logo FC Utrecht
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2
14:30
Logo AZ
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1
Logo Vitesse
Logo PSV
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Heracles Almelo
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 25

Vrijdag 28 februari

20:00
Logo Willem II
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 29 februari

18:30
Logo ADO Den Haag
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo PEC Zwolle
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1
Logo VVV-Venlo
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 3
20:45
Logo FC Twente
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 2

Zondag 1 maart

12:15
Logo RKC Waalwijk
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo PSV
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Sparta Rotterdam
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 2
20:00
Logo Ajax
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 26

Vrijdag 6 maart

20:00
Logo Fortuna Sittard
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 7 maart

18:30
Logo AZ
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo FC Emmen
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 3
Logo Vitesse
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo sc Heerenveen