Eredivisie 2018-2019

Reguliere competitie

Speelronde 1

Vrijdag 10 augustus

20:00
Logo PEC Zwolle
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 11 augustus

18:30
Logo Willem II
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 2
Logo Ajax
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1

Zondag 12 augustus

12:15
Logo ADO Den Haag
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Vitesse
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 2
Logo De Graafschap
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo AZ
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 2

Vrijdag 17 augustus

20:00
Logo FC Groningen
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 18 augustus

18:30
Logo NAC Breda
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 2
Logo VVV-Venlo
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Fortuna Sittard
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
Logo Heracles Almelo
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 2

Zondag 19 augustus

12:15
Logo FC Utrecht
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Feyenoord
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1
Logo FC Emmen
Logo AZ
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo sc Heerenveen
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 3

Vrijdag 24 augustus

20:00
Logo ADO Den Haag
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 25 augustus

18:30
Logo Ajax
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 1
Logo De Graafschap
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 2
20:45
Logo PEC Zwolle
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
Logo NAC Breda
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 2

Zondag 26 augustus

12:15
Logo Willem II
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo sc Heerenveen
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
Logo FC Utrecht
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo AZ
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 4

Vrijdag 31 augustus

20:00
Logo FC Emmen
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 1 september

18:30
Logo VVV-Venlo
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo Excelsior
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 3
Logo PSV
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Fortuna Sittard
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2

Zondag 2 september

12:15
Logo FC Groningen
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Vitesse
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
Logo Heracles Almelo
Logo AZ
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Feyenoord
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 5

Zaterdag 15 september

18:30
Logo De Graafschap
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 2
Logo ADO Den Haag
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Ajax
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
Logo Willem II
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 2

Zondag 16 september

12:15
Logo AZ
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo sc Heerenveen
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Utrecht
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 1
Logo NAC Breda
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo PEC Zwolle
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 6

Vrijdag 21 september

20:00
Logo Heracles Almelo
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 22 september

18:30
Logo Fortuna Sittard
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo VVV-Venlo
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1
Logo Excelsior
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 3
20:45
Logo Vitesse
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 2

Zondag 23 september

12:15
Logo Feyenoord
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo FC Groningen
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
Logo FC Emmen
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo PSV
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 7

Zaterdag 29 september

18:30
Logo sc Heerenveen
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 2
Logo NAC Breda
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Fortuna Sittard
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
Logo Excelsior
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 2

Zondag 30 september

12:15
Logo Heracles Almelo
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo FC Groningen
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2
Logo AZ
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1
Logo De Graafschap
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo Feyenoord
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 8

Vrijdag 5 oktober

20:00
Logo FC Utrecht
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 6 oktober

18:30
Logo ADO Den Haag
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo PEC Zwolle
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 3
Logo PSV
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo De Graafschap
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 2

Zondag 7 oktober

12:15
Logo FC Emmen
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Vitesse
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2
Logo Willem II
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo Ajax
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 9

Zaterdag 20 oktober

18:30
Logo Excelsior
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 2
Logo PSV
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo FC Utrecht
Logo AZ
-
-
Fox Sports 2
Logo sc Heerenveen
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1

Zondag 21 oktober

12:15
Logo NAC Breda
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo VVV-Venlo
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 3
Logo Feyenoord
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1
Logo Heracles Almelo
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Fortuna Sittard
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 10

Vrijdag 26 oktober

20:00
Logo FC Emmen
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 27 oktober

18:30
Logo ADO Den Haag
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo FC Groningen
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
Logo De Graafschap
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 3
20:45
Logo PEC Zwolle
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2

Zondag 28 oktober

12:15
Logo Vitesse
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Ajax
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 3
Logo Willem II
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo AZ
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 11

Vrijdag 2 november

20:00
Logo Excelsior
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 3 november

18:30
Logo PSV
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1
Logo NAC Breda
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2
20:45
Logo AZ
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 2
Logo Ajax
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1

Zondag 4 november

12:15
Logo sc Heerenveen
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Fortuna Sittard
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Utrecht
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1

Donderdag 6 december

20:00
Logo Feyenoord
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 12

Vrijdag 9 november

20:00
Logo PEC Zwolle
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 10 november

18:30
Logo FC Emmen
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo Vitesse
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3
Logo De Graafschap
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo VVV-Venlo
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 2

Zondag 11 november

12:15
Logo FC Groningen
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Excelsior
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
Logo ADO Den Haag
Logo AZ
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Heracles Almelo
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 13

Zaterdag 24 november

18:30
Logo NAC Breda
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
Logo PEC Zwolle
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 2
20:45
Logo PSV
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1
Logo Fortuna Sittard
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2

Zondag 25 november

12:15
Logo FC Emmen
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Feyenoord
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
Logo FC Utrecht
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 2
Logo Willem II
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo VVV-Venlo
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 14

Vrijdag 30 november

20:00
Logo Excelsior
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 1 december

18:30
Logo Vitesse
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo De Graafschap
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 3
Logo AZ
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo sc Heerenveen
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 2

Zondag 2 december

12:15
Logo Ajax
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Heracles Almelo
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 2
Logo Feyenoord
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo FC Groningen
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 15

Vrijdag 7 december

18:30
Logo Fortuna Sittard
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo PSV
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 8 december

18:30
Logo Willem II
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo PEC Zwolle
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo ADO Den Haag
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 3

Zondag 9 december

12:15
Logo FC Utrecht
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo FC Emmen
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
Logo VVV-Venlo
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo NAC Breda
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 16

Vrijdag 14 december

20:00
Logo Willem II
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 15 december

18:30
Logo PEC Zwolle
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo Heracles Almelo
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
Logo AZ
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 3
20:45
Logo Vitesse
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 2

Zondag 16 december

12:15
Logo sc Heerenveen
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Ajax
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 1
Logo FC Groningen
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo Feyenoord
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 17

Vrijdag 21 december

20:00
Logo VVV-Venlo
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 22 december

18:30
Logo Fortuna Sittard
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo NAC Breda
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 3
Logo PSV
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Excelsior
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2

Zondag 23 december

12:15
Logo FC Utrecht
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo ADO Den Haag
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
Logo De Graafschap
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo FC Emmen
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 18

Vrijdag 18 januari

20:00
Logo Vitesse
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 19 januari

18:30
Logo AZ
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo ADO Den Haag
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 3
Logo PEC Zwolle
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo FC Groningen
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2

Zondag 20 januari

12:15
Logo Willem II
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo De Graafschap
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Emmen
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo Ajax
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 19

Vrijdag 25 januari

20:00
Logo NAC Breda
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 26 januari

18:30
Logo Heracles Almelo
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo Excelsior
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 3
Logo PSV
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo VVV-Venlo
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 2

Zondag 27 januari

12:15
Logo Fortuna Sittard
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Feyenoord
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 3
Logo FC Utrecht
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo sc Heerenveen
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 20

Vrijdag 1 februari

20:00
Logo De Graafschap
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 2 februari

18:30
Logo Vitesse
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo Willem II
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 3
Logo Ajax
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo AZ
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 2

Zondag 3 februari

12:15
Logo Excelsior
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo PSV
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 1
Logo PEC Zwolle
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo ADO Den Haag
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 21

Vrijdag 8 februari

20:00
Logo NAC Breda
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 9 februari

18:30
Logo Heracles Almelo
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
Logo sc Heerenveen
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 2
20:45
Logo VVV-Venlo
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 2
Logo Feyenoord
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 1

Zondag 10 februari

12:15
Logo Fortuna Sittard
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo FC Emmen
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Groningen
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo FC Utrecht
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 22

Vrijdag 15 februari

20:00
Logo ADO Den Haag
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 16 februari

18:30
Logo AZ
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo Heracles Almelo
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 3
Logo sc Heerenveen
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Vitesse
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 2

Zondag 17 februari

12:15
Logo Ajax
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Excelsior
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Groningen
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo De Graafschap
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 23

Vrijdag 22 februari

20:00
Logo VVV-Venlo
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 23 februari

18:30
Logo FC Utrecht
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 2
20:45
Logo NAC Breda
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 2

Zondag 24 februari

12:15
Logo ADO Den Haag
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo FC Emmen
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 2
Logo PSV
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 3
16:45
Logo Willem II
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 24

Vrijdag 1 maart

20:00
Logo De Graafschap
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 2 maart

18:30
Logo Heracles Almelo
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo Excelsior
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Vitesse
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 3

Zondag 3 maart

14:30
Logo sc Heerenveen
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 3
Logo FC Groningen
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo Feyenoord
Logo FC Emmen
-
-
Fox Sports 1
Logo AZ
Logo Fortuna Sittard
-
-
Fox Sports 2

Woensdag 13 maart

18:30
Logo Ajax
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 25

Vrijdag 8 maart

20:00
Logo FC Utrecht
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 9 maart

18:30
Logo VVV-Venlo
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 2
19:45
Logo ADO Den Haag
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 3
Logo PSV
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Willem II
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 2

Zondag 10 maart

12:15
Logo PEC Zwolle
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo FC Emmen
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 2
Logo Vitesse
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
16:45