Eredivisie 2017-2018

Reguliere competitie

Speelronde 1

Vrijdag 11 augustus

19:00
Logo ADO Den Haag
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 12 augustus

18:30
Logo VVV-Venlo
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 3
Logo PSV
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Heracles Almelo
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
Logo Vitesse
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 3

Zondag 13 augustus

12:30
Logo PEC Zwolle
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Feyenoord
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1
Logo Willem II
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo FC Groningen
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 2

Vrijdag 18 augustus

20:00
Logo Roda JC Kerkrade
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 19 augustus

18:30
Logo FC Twente
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo AZ
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo sc Heerenveen
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 3

Zondag 20 augustus

12:30
Logo Excelsior
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Ajax
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
Logo FC Utrecht
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo NAC Breda
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
Logo Sparta Rotterdam
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 3

Speelronde 3

Vrijdag 25 augustus

20:00
Logo NAC Breda
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 26 augustus

18:30
Logo Vitesse
Logo AZ
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo PEC Zwolle
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 5
Logo ADO Den Haag
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Heracles Almelo
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 3

Zondag 27 augustus

12:30
Logo Feyenoord
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo VVV-Venlo
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo PSV
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1
Logo FC Groningen
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3

Speelronde 4

Zaterdag 9 september

18:30
Logo Willem II
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 3
Logo Heracles Almelo
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Excelsior
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 3
Logo Ajax
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1

Zondag 10 september

12:30
Logo sc Heerenveen
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Sparta Rotterdam
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 5
Logo FC Utrecht
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1
Logo AZ
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo FC Groningen
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 5

Vrijdag 15 september

20:00
Logo Sparta Rotterdam
Logo AZ
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 16 september

18:30
Logo Excelsior
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo Roda JC Kerkrade
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 5
Logo NAC Breda
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo PEC Zwolle
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 3

Zondag 17 september

14:30
Logo FC Twente
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3
Logo ADO Den Haag
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo Vitesse
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 3
Logo PSV
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 5

Speelronde 6

Zaterdag 23 september

18:30
Logo Willem II
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo Heracles Almelo
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 5
Logo Feyenoord
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo ADO Den Haag
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 3

Zondag 24 september

12:30
Logo FC Utrecht
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Ajax
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1
Logo VVV-Venlo
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 5
Logo FC Groningen
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo AZ
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 7

Vrijdag 29 september

20:00
Logo FC Twente
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 30 september

18:30
Logo NAC Breda
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo PSV
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1
Logo PEC Zwolle
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 5
20:45
Logo Excelsior
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 3

Zondag 1 oktober

12:30
Logo AZ
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Vitesse
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3
Logo sc Heerenveen
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 8

Zaterdag 14 oktober

18:30
Logo Ajax
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 1
Logo Roda JC Kerkrade
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 3
20:45
Logo Feyenoord
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1
Logo FC Utrecht
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 3

Zondag 15 oktober

12:30
Logo Heracles Almelo
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo FC Groningen
Logo AZ
-
-
Fox Sports 3
Logo VVV-Venlo
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
Logo Willem II
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 5
16:45
Logo ADO Den Haag
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 9

Vrijdag 20 oktober

20:00
Logo FC Groningen
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 21 oktober

18:30
Logo NAC Breda
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo Excelsior
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 1
Logo VVV-Venlo
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 5
20:45
Logo FC Twente
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 3

Zondag 22 oktober

12:30
Logo PSV
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Feyenoord
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
Logo AZ
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo sc Heerenveen
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 10

Vrijdag 27 oktober

20:00
Logo FC Twente
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 28 oktober

18:30
Logo Roda JC Kerkrade
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
Logo Heracles Almelo
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 3
20:45
Logo Willem II
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
Logo PEC Zwolle
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 3

Zondag 29 oktober

12:30
Logo Vitesse
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Sparta Rotterdam
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 3
Logo FC Utrecht
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo sc Heerenveen
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 11

Vrijdag 3 november

Zaterdag 4 november

18:30
Logo AZ
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo Excelsior
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 5
Logo Heracles Almelo
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo VVV-Venlo
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 3

Zondag 5 november

12:30
Logo ADO Den Haag
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Ajax
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1
Logo Vitesse
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo PSV
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 12

Zaterdag 18 november

18:30
Logo FC Twente
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 3
Logo Feyenoord
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Willem II
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 3
Logo NAC Breda
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1

Zondag 19 november

12:30
Logo ADO Den Haag
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo FC Groningen
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 3
Logo PEC Zwolle
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
Logo FC Utrecht
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 5
16:45
Logo Roda JC Kerkrade
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 13

Vrijdag 24 november

20:00
Logo AZ
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 25 november

18:30
Logo VVV-Venlo
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo Heracles Almelo
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 5
Logo FC Groningen
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo sc Heerenveen
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 3

Zondag 26 november

12:30
Logo Ajax
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Excelsior
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
Logo Sparta Rotterdam
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo Vitesse
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 14

Vrijdag 1 december

20:00
Logo PEC Zwolle
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 2 december

18:30
Logo FC Twente
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
Logo ADO Den Haag
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 3
20:45
Logo Willem II
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 3
Logo Feyenoord
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1

Zondag 3 december

12:30
Logo VVV-Venlo
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Roda JC Kerkrade
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 3
Logo PSV
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo NAC Breda
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 15

Vrijdag 8 december

20:00
Logo Willem II
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 9 december

18:30
Logo sc Heerenveen
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo Excelsior
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 5
Logo AZ
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo FC Twente
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 3

Zondag 10 december

12:30
Logo Roda JC Kerkrade
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo Ajax
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1

Dinsdag 16 januari

20:00
Logo Sparta Rotterdam
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1

Woensdag 24 januari

20:00
Logo FC Utrecht
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 16

Dinsdag 12 december

18:30
Logo NAC Breda
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo PEC Zwolle
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Woensdag 13 december

18:30
Logo FC Groningen
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
Logo Vitesse
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo VVV-Venlo
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 5

Donderdag 14 december

18:30
Logo Heracles Almelo
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Ajax
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 17

Zaterdag 16 december

18:30
Logo Willem II
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 5
Logo sc Heerenveen
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo PSV
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Roda JC Kerkrade
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 5
Logo FC Twente
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 3

Zondag 17 december

12:30
Logo Sparta Rotterdam
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo FC Utrecht
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 3
Logo AZ
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo Excelsior
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 18

Vrijdag 22 december

20:00
Logo ADO Den Haag
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 23 december

18:30
Logo NAC Breda
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo AZ
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 5
Logo PSV
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Excelsior
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 3

Zondag 24 december

12:30
Logo FC Groningen
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Ajax
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1
Logo VVV-Venlo
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo Feyenoord
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 19

Vrijdag 19 januari

20:00
Logo FC Utrecht
Logo AZ
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 20 januari

18:30
Logo Roda JC Kerkrade
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo PEC Zwolle
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1
Logo ADO Den Haag
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 5
20:45
Logo Vitesse
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 3

Zondag 21 januari

12:30
Logo Sparta Rotterdam
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Willem II
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 3
Logo Ajax
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 5
16:45
Logo Heracles Almelo
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 20

Vrijdag 26 januari

Zaterdag 27 januari

18:30
Logo FC Groningen
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo FC Twente
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
Logo PEC Zwolle
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 5
20:45
Logo NAC Breda
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 3

Zondag 28 januari

12:30
Logo FC Utrecht
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Roda JC Kerkrade
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 3
Logo Feyenoord
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo Willem II
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 21

Vrijdag 2 februari

20:00
Logo Vitesse
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 3 februari

18:30
Logo sc Heerenveen
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo PSV
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Heracles Almelo
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 5

Zondag 4 februari

12:30
Logo Excelsior
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo VVV-Venlo
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
Logo AZ
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 3
Logo Sparta Rotterdam
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 5
16:45
Logo Ajax
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 22

Dinsdag 6 februari

20:45
Logo PEC Zwolle
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1

Woensdag 7 februari

18:30
Logo PSV
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1
Logo FC Twente
Logo AZ
-
-
Fox Sports 3
Logo FC Utrecht
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 5
20:45
Logo Willem II
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 5
Logo NAC Breda
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 3
Logo Roda JC Kerkrade
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1

Donderdag 8 februari

18:30
Logo ADO Den Haag
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Feyenoord
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 23

Zaterdag 10 februari

18:30
Logo FC Utrecht
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 3
Logo Heracles Almelo
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 5
19:45
Logo Sparta Rotterdam
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo AZ
Logo VVV-Venlo
-
-
Fox Sports 3
Logo sc Heerenveen
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 5

Zondag 11 februari

12:30
Logo Ajax
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Excelsior
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 3
Logo Vitesse
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo FC Groningen
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 24

Vrijdag 16 februari

20:00
Logo VVV-Venlo
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 17 februari

18:30
Logo Vitesse
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo PSV
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1
Logo NAC Breda
Logo AZ
-
-
Fox Sports 5
20:45
Logo ADO Den Haag
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 3

Zondag 18 februari

12:30
Logo Roda JC Kerkrade
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo FC Twente
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 3
Logo Feyenoord
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo PEC Zwolle
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 25

Vrijdag 23 februari

20:00
Logo FC Groningen
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 24 februari

18:30
Logo AZ
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo sc Heerenveen
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 5
Logo Heracles Almelo
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo VVV-Venlo
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 3

Zondag 25 februari

12:30
Logo Ajax
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Willem II
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 3
Logo Feyenoord
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 5
16:45
Logo FC Utrecht
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 26

Vrijdag 2 maart

20:00
Logo Roda JC Kerkrade
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 3 maart

18:30
Logo PSV
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1
Logo Excelsior
Logo AZ
-
-
Fox Sports 3
20:45
Logo NAC Breda
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
Logo sc Heerenveen
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 3

Zondag 4 maart

12:30