Eredivisie 2016-2017

Reguliere competitie

Speelronde 1

Vrijdag 5 augustus

20:00
Logo NEC
Logo PEC Zwolle
1
1
Fox Sports 3

Zaterdag 6 augustus

18:30
Logo ADO Den Haag
Logo Go Ahead Eagles
3
0
Fox Sports 3
19:45
Logo FC Twente
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 5
Logo FC Utrecht
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Willem II
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 3

Zondag 7 augustus

12:30
Logo FC Groningen
Logo Feyenoord
0
5
Fox Sports 1
Fox Sports 5
14:30
Logo AZ
Logo sc Heerenveen
2
2
Fox Sports 3
Logo Sparta Rotterdam
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo Roda JC Kerkrade
Logo Heracles Almelo
1
1
Fox Sports 1

Speelronde 2

Vrijdag 12 augustus

20:00
Logo sc Heerenveen
Logo FC Utrecht
2
2
Fox Sports 3

Zaterdag 13 augustus

18:30
Logo Excelsior
Logo FC Groningen
2
0
Fox Sports 3
19:45
Logo Ajax
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1
Logo Vitesse
Logo ADO Den Haag
1
2
Fox Sports 5
20:45
Logo PEC Zwolle
Logo Sparta Rotterdam
0
3
Fox Sports 3

Zondag 14 augustus

12:30
Logo Heracles Almelo
Logo Willem II
3
1
Fox Sports 1
Fox Sports 5
14:30
Logo Feyenoord
Logo FC Twente
2
0
Fox Sports 1
Logo Go Ahead Eagles
Logo NEC
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo PSV
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 3

Vrijdag 19 augustus

20:00
Logo Excelsior
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 20 augustus

18:30
Logo Roda JC Kerkrade
Logo Vitesse
0
1
Fox Sports 5
19:45
Logo Ajax
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1
Logo PEC Zwolle
Logo PSV
0
4
Fox Sports 3
20:45
Logo NEC
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 5

Zondag 21 augustus

12:30
Logo FC Groningen
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 5
14:30
Logo Sparta Rotterdam
Logo Go Ahead Eagles
1
0
Fox Sports 3
Logo FC Utrecht
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 5
16:45
Logo Heracles Almelo
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 5

Speelronde 4

Vrijdag 26 augustus

20:00
Logo Vitesse
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 27 augustus

18:30
Logo Willem II
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo Feyenoord
Logo Excelsior
4
1
Fox Sports 1
Logo sc Heerenveen
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 5
20:45
Logo FC Twente
Logo Sparta Rotterdam
3
1
Fox Sports 3

Zondag 28 augustus

12:30
Logo PSV
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 5
14:30
Logo ADO Den Haag
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 3
Logo Go Ahead Eagles
Logo Ajax
0
3
Fox Sports 1
Fox Sports 5
16:45
Logo AZ
Logo NEC
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 5

Speelronde 5

Zaterdag 10 september

18:30
Logo AZ
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 3
Logo PEC Zwolle
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 5
19:45
Logo NEC
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo sc Heerenveen
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 3
Logo Excelsior
Logo Heracles Almelo
3
1
Fox Sports 5

Zondag 11 september

12:30
Logo Feyenoord
Logo ADO Den Haag
3
1
Fox Sports 1
Fox Sports 5
16:45
Logo Ajax
Logo Vitesse
1
0
Fox Sports 1
Fox Sports 5

Speelronde 6

Vrijdag 16 september

20:00
Logo FC Utrecht
Logo FC Groningen
1
5
Fox Sports 3

Zaterdag 17 september

18:30
Logo FC Twente
Logo ADO Den Haag
4
1
Fox Sports 3
20:45
Logo Willem II
Logo Excelsior
1
1
Fox Sports 3

Zondag 18 september

12:30
Logo Sparta Rotterdam
Logo NEC
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo PEC Zwolle
Logo AZ
0
2
Fox Sports 3
Logo PSV
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo Heracles Almelo
Logo Ajax
0
2
Fox Sports 1

Speelronde 7

Zaterdag 24 september

18:30
Logo FC Groningen
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 3
Logo ADO Den Haag
Logo sc Heerenveen
0
3
Fox Sports 5
19:45
Logo Ajax
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Excelsior
Logo PSV
1
3
Fox Sports 3
Logo AZ
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 5

Zondag 25 september

12:30
Logo NEC
Logo Willem II
0
0
Fox Sports 1
14:30
Logo FC Utrecht
Logo Sparta Rotterdam
2
0
Fox Sports 3
Logo FC Twente
Logo Vitesse
2
1
Fox Sports 1
16:45
Logo Feyenoord
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 8

Vrijdag 30 september

20:00
Logo PEC Zwolle
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 1 oktober

18:30
Logo Vitesse
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo Roda JC Kerkrade
Logo NEC
-
-
Fox Sports 5
Logo sc Heerenveen
Logo PSV
1
1
Fox Sports 1
20:45
Logo Go Ahead Eagles
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 3

Zondag 2 oktober

12:30
Logo Ajax
Logo FC Utrecht
3
2
Fox Sports 1
14:30
Logo Willem II
Logo Feyenoord
0
2
Fox Sports 1
Logo Heracles Almelo
Logo FC Twente
1
1
Fox Sports 3
16:45
Logo Sparta Rotterdam
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 9

Zaterdag 15 oktober

19:45
Logo PSV
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo FC Groningen
Logo sc Heerenveen
0
3
Fox Sports 5
Logo AZ
Logo Vitesse
2
2
Fox Sports 3

Zondag 16 oktober

12:30
Logo FC Twente
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Excelsior
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 3
Logo NEC
Logo Feyenoord
1
2
Fox Sports 1
16:45
Logo ADO Den Haag
Logo Ajax
0
2
Fox Sports 1

Speelronde 10

Vrijdag 21 oktober

20:00
Logo Excelsior
Logo PEC Zwolle
0
2
Fox Sports 3

Zaterdag 22 oktober

18:30
Logo Go Ahead Eagles
Logo FC Twente
0
2
Fox Sports 3
19:45
Logo PSV
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 1
Logo Roda JC Kerkrade
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 5
20:45
Logo Willem II
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3

Zondag 23 oktober

12:30
Logo NEC
Logo Vitesse
1
1
Fox Sports 1
14:30
Logo Feyenoord
Logo Ajax
1
1
Fox Sports 1
Logo FC Groningen
Logo AZ
2
0
Fox Sports 3
16:45
Logo sc Heerenveen
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 11

Vrijdag 28 oktober

20:00
Logo FC Twente
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 29 oktober

18:30
Logo Willem II
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo Heracles Almelo
Logo Sparta Rotterdam
2
2
Fox Sports 5
Logo Vitesse
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo Ajax
Logo Excelsior
1
0
Fox Sports 3

Zondag 30 oktober

12:30
Logo PEC Zwolle
Logo Go Ahead Eagles
3
1
Fox Sports 1
14:30
Logo Feyenoord
Logo sc Heerenveen
2
2
Fox Sports 1
Logo FC Utrecht
Logo NEC
1
1
Fox Sports 3
16:45
Logo ADO Den Haag
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 12

Vrijdag 4 november

Zaterdag 5 november

18:30
Logo ADO Den Haag
Logo Willem II
1
0
Fox Sports 3
19:45
Logo PSV
Logo FC Twente
1
1
Fox Sports 1
Logo NEC
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 5
20:45
Logo PEC Zwolle
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 3

Zondag 6 november

12:30
Logo FC Utrecht
Logo Excelsior
2
1
Fox Sports 1
14:30
Logo Vitesse
Logo Heracles Almelo
1
2
Fox Sports 3
Logo AZ
Logo Ajax
2
2
Fox Sports 1
16:45
Logo Go Ahead Eagles
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 13

Zaterdag 19 november

18:30
Logo sc Heerenveen
Logo Vitesse
1
1
Fox Sports 3
Logo Heracles Almelo
Logo Go Ahead Eagles
2
1
Fox Sports 5
19:45
Logo Willem II
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo FC Groningen
Logo ADO Den Haag
2
1
Fox Sports 3
Logo Excelsior
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 5

Zondag 20 november

12:30
Logo Roda JC Kerkrade
Logo AZ
1
1
Fox Sports 1
14:30
Logo Ajax
Logo NEC
-
-
Fox Sports 1
Logo FC Twente
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo Feyenoord
Logo PEC Zwolle
3
0
Fox Sports 1

Speelronde 14

Vrijdag 25 november

20:00
Logo Go Ahead Eagles
Logo Willem II
0
1
Fox Sports 3

Zaterdag 26 november

18:30
Logo Vitesse
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo PEC Zwolle
Logo FC Groningen
0
4
Fox Sports 5
Logo PSV
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo NEC
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 3

Zondag 27 november

14:30
Logo AZ
Logo Heracles Almelo
-
-
Fox Sports 3
Logo sc Heerenveen
Logo Ajax
0
1
Fox Sports 1
16:45
Logo FC Utrecht
Logo Feyenoord
3
3
Fox Sports 1

Speelronde 15

Vrijdag 2 december

20:00
Logo Heracles Almelo
Logo NEC
2
0
Fox Sports 3

Zaterdag 3 december

18:30
Logo Go Ahead Eagles
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo Excelsior
Logo AZ
3
3
Fox Sports 5
Logo Roda JC Kerkrade
Logo PSV
0
0
Fox Sports 1
20:45
Logo Vitesse
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 3

Zondag 4 december

12:30
Logo ADO Den Haag
Logo FC Utrecht
0
2
Fox Sports 1
14:30
Logo Feyenoord
Logo Sparta Rotterdam
6
1
Fox Sports 1
Logo Willem II
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo Ajax
Logo FC Groningen
2
0
Fox Sports 1

Speelronde 16

Vrijdag 9 december

20:00
Logo FC Groningen
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 10 december

18:30
Logo NEC
Logo ADO Den Haag
3
0
Fox Sports 3
19:45
Logo sc Heerenveen
Logo Excelsior
2
1
Fox Sports 5
Logo PSV
Logo Go Ahead Eagles
1
0
Fox Sports 1
20:45
Logo PEC Zwolle
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 3

Zondag 11 december

12:30
Logo Sparta Rotterdam
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo FC Utrecht
Logo Heracles Almelo
2
0
Fox Sports 3
Logo AZ
Logo Feyenoord
0
4
Fox Sports 1
16:45
Logo FC Twente
Logo Ajax
1
0
Fox Sports 1

Speelronde 17

Vrijdag 16 december

20:00
Logo Willem II
Logo sc Heerenveen
2
1
Fox Sports 3

Zaterdag 17 december

18:30
Logo Roda JC Kerkrade
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo Feyenoord
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo FC Twente
Logo AZ
-
-
Fox Sports 3

Zondag 18 december

12:30
Logo Excelsior
Logo NEC
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo Ajax
Logo PSV
1
1
Fox Sports 1

Speelronde 18

Vrijdag 13 januari

20:00
Logo Go Ahead Eagles
Logo AZ
1
3
Fox Sports 3

Zaterdag 14 januari

18:30
Logo sc Heerenveen
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo PSV
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1
Logo Heracles Almelo
Logo FC Groningen
1
4
Fox Sports 5
20:45
Logo Sparta Rotterdam
Logo FC Utrecht
1
2
Fox Sports 3

Zondag 15 januari

12:30
Logo Roda JC Kerkrade
Logo Feyenoord
0
2
Fox Sports 1
14:30
Logo Vitesse
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 3
Logo PEC Zwolle
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo Willem II
Logo NEC
0
1
Fox Sports 1

Speelronde 19

Vrijdag 20 januari

20:00
Logo FC Twente
Logo Heracles Almelo
1
0
Fox Sports 3

Zaterdag 21 januari

18:30
Logo AZ
Logo Sparta Rotterdam
1
1
Fox Sports 3
19:45
Logo ADO Den Haag
Logo PEC Zwolle
1
2
Fox Sports 5
Logo Feyenoord
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo FC Groningen
Logo Vitesse
1
1
Fox Sports 3

Zondag 22 januari

12:30
Logo FC Utrecht
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo NEC
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1
Logo Excelsior
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo PSV
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 20

Vrijdag 27 januari

20:00
Logo Willem II
Logo Sparta Rotterdam
3
2
Fox Sports 3

Zaterdag 28 januari

18:30
Logo Go Ahead Eagles
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo Roda JC Kerkrade
Logo Excelsior
4
0
Fox Sports 5
Logo Heracles Almelo
Logo PSV
1
2
Fox Sports 1

Zondag 29 januari

12:30
Logo sc Heerenveen
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Ajax
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 1
Logo Vitesse
Logo AZ
2
1
Fox Sports 3
Logo PEC Zwolle
Logo FC Twente
1
2
Fox Sports 5
16:45
Logo Feyenoord
Logo NEC
4
0
Fox Sports 1

Speelronde 21

Vrijdag 3 februari

20:00
Logo ADO Den Haag
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 4 februari

18:30
Logo NEC
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo Willem II
Logo Heracles Almelo
1
3
Fox Sports 5
Logo AZ
Logo PSV
2
4
Fox Sports 1
20:45
Logo FC Groningen
Logo Excelsior
1
1
Fox Sports 3

Zondag 5 februari

12:30
Logo Roda JC Kerkrade
Logo Ajax
0
2
Fox Sports 1
14:30
Logo FC Twente
Logo Feyenoord
0
2
Fox Sports 1
Logo Sparta Rotterdam
Logo PEC Zwolle
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo FC Utrecht
Logo sc Heerenveen
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 22

Vrijdag 10 februari

20:00
Logo PEC Zwolle
Logo NEC
2
0
Fox Sports 3

Zaterdag 11 februari

18:30
Logo Heracles Almelo
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo Feyenoord
Logo FC Groningen
2
0
Fox Sports 1
Logo Go Ahead Eagles
Logo ADO Den Haag
-
-
Fox Sports 5
20:45
Logo Vitesse
Logo Willem II
0
2
Fox Sports 3

Zondag 12 februari

12:30
Logo Excelsior
Logo FC Twente
1
1
Fox Sports 1
14:30
Logo Ajax
Logo Sparta Rotterdam
2
0
Fox Sports 1
Logo sc Heerenveen
Logo AZ
-
-
Fox Sports 3
16:45
Logo PSV
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 23

Vrijdag 17 februari

Zaterdag 18 februari

18:30
Logo FC Twente
Logo sc Heerenveen
1
0
Fox Sports 3
19:45
Logo Heracles Almelo
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 5
Logo PSV
Logo NEC
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo FC Utrecht
Logo PEC Zwolle
3
1
Fox Sports 3

Zondag 19 februari

12:30
Logo Willem II
Logo AZ
1
1
Fox Sports 1
14:30
Logo Sparta Rotterdam
Logo FC Groningen
-
-
Fox Sports 3
Logo Vitesse
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo ADO Den Haag
Logo Feyenoord
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 24

Vrijdag 24 februari

20:00
Logo ADO Den Haag
Logo FC Twente
1
1
Fox Sports 3

Zaterdag 25 februari

18:30
Logo FC Groningen
Logo FC Utrecht
2
3
Fox Sports 3
19:45
Logo Excelsior
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 5
Logo NEC
Logo Sparta Rotterdam
0
1
Fox Sports 1

Zondag 26 februari

12:30
Logo Go Ahead Eagles
Logo Vitesse
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Feyenoord
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1
Logo AZ
Logo PEC Zwolle
1
1
Fox Sports 3
16:45
Logo Ajax
Logo Heracles Almelo
4
1
Fox Sports 1

Speelronde 25

Vrijdag 3 maart

20:00
Logo sc Heerenveen
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 4 maart

18:30
Logo FC Twente
Logo Willem II
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo PSV
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo PEC Zwolle
Logo Vitesse
3
1
Fox Sports 3

Zondag 5 maart

12:30
Logo AZ
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 5
Logo Sparta Rotterdam
Logo Feyenoord
1
0
Fox Sports 1
14:30
Logo FC Groningen
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
Logo FC Utrecht
Logo ADO Den Haag
1
1
Fox Sports 3
16:45
Logo NEC
Logo Heracles Almelo
3
1
Fox Sports 1

Speelronde 26

Vrijdag 10 maart

20:00
Logo Vitesse
Logo Sparta Rotterdam
5
0
Fox Sports 3

Zaterdag 11 maart

18:30
Logo ADO Den Haag
Logo NEC
-
-
Fox Sports 3
19:45
Logo Heracles Almelo