Ligue 1 2015-2016

20:30
Logo AS Monaco
Logo Lille OSC
-
-
Eurosport
BT Sport 1
20:00
Logo EA Guingamp
Logo Olympique Lyonnais
-
-
Eurosport
BT Sport 1
17:00
Logo FC Lorient
Logo SC Bastia
-
-
Eurosport 2
BT Sport 1
Sport1+
21:00
Logo Paris Saint-Germain F.C.
Logo AC Ajaccio
-
-
Eurosport
BT Sport Europe
20:30
Logo Lille OSC
Logo Paris Saint-Germain F.C.
-
-
BT Sport Europe
20:00
Logo OGC Nice
Logo AS Monaco
-
-
BT Sport Europe
Logo Olympique de Marseille
Logo Caen
-
-
BT Sport Extra
17:00
Logo Toulouse FC
Logo AS Saint-Étienne
-
-
BT Sport Europe
21:00
Logo Olympique Lyonnais
Logo FC Lorient
-
-
BT Sport Europe
14:00
Logo Stade de Reims
Logo Olympique de Marseille
-
-
BT Sport ESPN
Sport1+
20:30
Logo Montpellier HSC
Logo Paris Saint-Germain F.C.
-
-
Eurosport
BT Sport ESPN
20:00
Logo Toulouse FC
Logo AS Monaco
-
-
BT Sport Extra 2
17:00
Logo FC Lorient
Logo AS Saint-Étienne
-
-
BT Sport ESPN
20:30
Logo EA Guingamp
Logo Olympique de Marseille
-
-
Eurosport
BT Sport ESPN
20:00
Logo Lille OSC
Logo AC Ajaccio
-
-
BT Sport 1
14:00
Logo AS Saint-Étienne
Logo SC Bastia
-
-
BT Sport Extra 2
17:00
Logo FC Girondins de Bordeaux
Logo Nantes
-
-
BT Sport ESPN
21:00
Logo AS Monaco
Logo Paris Saint-Germain F.C.
-
-
BT Sport Europe

Reguliere competitie

Speelronde 5

Vrijdag 11 september

Zaterdag 12 september

20:00
Logo Montpellier HSC
Logo AS Saint-Étienne
-
-
BT Sport Extra 2

Zondag 13 september

14:00
Logo AC Ajaccio
Logo AS Monaco
-
-
BT Sport Extra 3
17:00
Logo Nantes
Logo Stade Rennais F.C.
-
-
BT Sport ESPN

Speelronde 6

Vrijdag 18 september

20:30
Logo Stade Rennais F.C.
Logo Lille OSC
-
-
Eurosport
BT Sport 2
Sport1+

Zondag 20 september

17:00
Logo AS Monaco
Logo FC Lorient
-
-
BT Sport 2
Logo AS Saint-Étienne
Logo Nantes
-
-
Eurosport
Sport1+

Speelronde 7

Dinsdag 22 september

19:00
Logo Angers
Logo Stade de Reims
-
-
BT Sport 1

Donderdag 24 september

18:55
Logo Montpellier HSC
Logo AS Monaco
-
-
BT Sport 1

Dinsdag 29 september

18:30
Logo Lille OSC
Logo Nantes
-
-
BT Sport 1

Speelronde 8

Vrijdag 25 september

Zondag 27 september

14:00
Logo Olympique de Marseille
Logo Angers
-
-
BT Sport Extra 2
21:00
Logo AS Saint-Étienne
Logo OGC Nice
-
-
BT Sport 2

Speelronde 9

Vrijdag 2 oktober

20:30
Logo Lille OSC
Logo Montpellier HSC
-
-
Eurosport
BT Sport 2

Speelronde 10

Vrijdag 16 oktober

20:30
Logo AS Monaco
Logo Olympique Lyonnais
-
-
Eurosport 2

Zondag 18 oktober

17:00
Logo FC Girondins de Bordeaux
Logo Montpellier HSC
-
-
Eurosport
BT Sport 2

Speelronde 11

Vrijdag 23 oktober

18:30
Logo Caen
Logo Nantes
-
-
20:30
Logo Olympique Lyonnais
Logo Toulouse FC
-
-
Eurosport
BT Sport 2

Zondag 25 oktober

14:00
Logo Stade de Reims
Logo AS Monaco
-
-
BT Sport Extra 3
21:00
Logo Paris Saint-Germain F.C.
Logo AS Saint-Étienne
-
-
Eurosport
BT Sport Europe

Speelronde 12

Vrijdag 30 oktober

Zondag 1 november

14:00
Logo OGC Nice
Logo Lille OSC
-
-
BT Sport Extra 2
17:00
Logo AS Monaco
Logo Angers
-
-
BT Sport ESPN
Sport1+

Speelronde 13

Vrijdag 6 november

20:30
Logo Angers
Logo Stade Rennais F.C.
-
-
Eurosport
BT Sport 2

Zondag 8 november

17:00
Logo Olympique de Marseille
Logo OGC Nice
-
-
Eurosport
BT Sport Extra 2

Speelronde 14

Vrijdag 20 november

20:30
Logo OGC Nice
Logo Olympique Lyonnais
-
-
Eurosport 2
BT Sport ESPN

Zondag 22 november

14:00
Logo Caen
Logo Angers
-
-
BT Sport 2
21:00
Logo AS Saint-Étienne
Logo Olympique de Marseille
-
-
Eurosport
BT Sport Europe

Speelronde 15

Vrijdag 27 november

20:30
Logo Olympique Lyonnais
Logo Montpellier HSC
-
-
Eurosport
BT Sport Extra 2

Zondag 29 november

14:00
Logo AS Saint-Étienne
Logo EA Guingamp
-
-
BT Sport Extra 2
17:00
Logo FC Girondins de Bordeaux
Logo Caen
-
-
Eurosport
BT Sport ESPN
Sport1+
21:00
Logo Olympique de Marseille
Logo AS Monaco
-
-
Eurosport
BT Sport 2

Speelronde 16

Dinsdag 1 december

19:00
Logo Angers
Logo Paris Saint-Germain F.C.
-
-
BT Sport Europe
Eurosport
Logo FC Lorient
Logo OGC Nice
-
-
21:00
Logo Nantes
Logo Olympique Lyonnais
-
-
BT Sport Europe
Sport1+
Eurosport

Woensdag 2 december

21:00
Logo Lille OSC
Logo AS Saint-Étienne
-
-
BT Sport Europe
Sport1+
Eurosport 2

Donderdag 3 december

21:00
Logo Stade Rennais F.C.
Logo Olympique de Marseille
-
-
BT Sport Europe
Eurosport

Speelronde 17

Vrijdag 4 december

Zondag 6 december

17:00
Logo FC Girondins de Bordeaux
Logo EA Guingamp
-
-
Eurosport
BT Sport Extra 2
Sport1+

Speelronde 18

Vrijdag 11 december

20:30
Logo Stade Rennais F.C.
Logo Caen
-
-
Eurosport
BT Sport 2

Zaterdag 12 december

16:00
Logo Stade de Reims
Logo OGC Nice
-
-
Eurosport
Sport1+

Speelronde 19

Vrijdag 18 december

20:30
Logo OGC Nice
Logo Montpellier HSC
-
-
BT Sport ESPN

Speelronde 20

Vrijdag 8 januari

20:30
Logo Paris Saint-Germain F.C.
Logo SC Bastia
-
-
Eurosport
BT Sport 2

Zondag 10 januari

14:00
Logo Nantes
Logo AS Saint-Étienne
-
-
BT Sport Europe
17:00
Logo Lille OSC
Logo OGC Nice
-
-
Eurosport 2
BT Sport Extra 2
Sport1+

Speelronde 21

Vrijdag 15 januari

20:30
Logo OGC Nice
Logo Angers
-
-
Eurosport 2
BT Sport 2

Zondag 17 januari

14:00
Logo FC Lorient
Logo AS Monaco
-
-
BT Sport Europe
17:00
Logo Caen
Logo Olympique de Marseille
-
-
Eurosport
BT Sport 2

Speelronde 22

Vrijdag 22 januari

20:30
Logo Stade Rennais F.C.
Logo AC Ajaccio
-
-
Eurosport
BT Sport ESPN

Zondag 24 januari

14:00
Logo AS Monaco
Logo Toulouse FC
-
-
BT Sport Extra 3
17:00
Logo Stade de Reims
Logo AS Saint-Étienne
-
-
Eurosport 2
BT Sport 2

Speelronde 23

Vrijdag 29 januari

20:30
Logo Olympique de Marseille
Logo Lille OSC
-
-
Eurosport
BT Sport 2

Zondag 31 januari

14:00
Logo Caen
Logo OGC Nice
-
-
BT Sport Extra 3
17:00
Logo FC Girondins de Bordeaux
Logo Stade Rennais F.C.
-
-
Eurosport 2
BT Sport Extra 3

Speelronde 24

Dinsdag 2 februari

19:00
Logo AS Monaco
Logo SC Bastia
-
-
BT Sport 2

Donderdag 4 februari

21:00
Logo Stade Rennais F.C.
Logo AS Saint-Étienne
-
-
Eurosport
BT Sport Europe

Speelronde 25