FA Cup 2016-2017

Hoofdtoernooi

Eerste ronde

Vrijdag 4 november

20:55
Logo Eastleigh
Logo Swindon Town
-
-
Fox Sports 6

Zaterdag 5 november

13:30
Logo Merstham
Logo Oxford United
-
-
Fox Sports 2

Zondag 6 november

Maandag 7 november

20:45
Logo Southport
Logo Fleetwood Town
-
-
Fox Sports 2

Woensdag 16 november

20:45
Logo Brackley Town
Logo Gillingham
-
-
Fox Sports 4

Donderdag 17 november

Tweede ronde

Vrijdag 2 december

Zaterdag 3 december

Zondag 4 december

13:00
Logo Curzon Ashton FC
Logo Wimbledon
-
-
Fox Sports 2

Maandag 5 december

20:45
Logo Lincoln City
Logo Oldham Athletic
-
-
Fox Sports 2

Derde ronde

Vrijdag 6 januari

Zaterdag 7 januari

13:30
Logo Manchester United F.C.
Logo Reading F.C.
-
-
Fox Sports 2
16:00
Logo Sutton United
Logo Wimbledon
-
-
Fox Sports 2
18:30
Logo Arsenal F.C.
Logo Preston North End
-
-
Fox Sports 2

Zondag 8 januari

14:30
Logo Liverpool F.C.
Logo Plymouth Argyle
-
-
Fox Sports 2
16:00
Logo Chelsea F.C.
Logo Peterborough United
-
-
Fox Sports 4
17:00
Logo Tottenham Hotspur F.C.
Logo Aston Villa F.C.
-
-
Fox Sports 2
BBC One

Maandag 9 januari

20:45
Logo Cambridge United
Logo Leeds United
-
-
Fox Sports 2

Dinsdag 17 januari

Woensdag 18 januari

20:45
Logo Plymouth Argyle
Logo Liverpool F.C.
-
-
Fox Sports 4

Vierde ronde

Vrijdag 27 januari

20:55
Logo Derby County
Logo Leicester City
-
-
Fox Sports 2
BBC One

Zaterdag 28 januari

18:30
Logo Southampton F.C.
Logo Arsenal F.C.
-
-
Fox Sports 4

Zondag 29 januari

13:00
Logo Millwall
Logo Watford
-
-
Fox Sports 4
BBC One
15:00
Logo Sutton United
Logo Leeds United
-
-
Fox Sports 4
17:00
Logo Manchester United F.C.
Logo Wigan Athletic F.C.
-
-
Fox Sports 4
BBC One

Woensdag 8 februari

20:45
Logo Leicester City
Logo Derby County
-
-
Fox Sports 4
BBC One

Vijfde ronde

Zaterdag 18 februari

13:30
Logo Burnley
Logo Lincoln City
-
-
Fox Sports 2

Zondag 19 februari

15:00
Logo Fulham F.C.
Logo Tottenham Hotspur F.C.
-
-
Fox Sports 2
BBC One

Maandag 20 februari

20:55
Logo Sutton United
Logo Arsenal F.C.
-
-
Fox Sports 2
BBC One

Woensdag 1 maart

20:45
Logo Manchester City F.C.
Logo Huddersfield Town
-
-
Fox Sports 4
BBC One

Kwartfinales

Zaterdag 11 maart

13:15
Logo Middlesbrough F.C.
Logo Manchester City F.C.
-
-
Fox Sports 2
18:30
Logo Arsenal F.C.
Logo Lincoln City
-
-
Fox Sports 2

Zondag 12 maart

15:00
Logo Tottenham Hotspur F.C.
Logo Millwall
-
-
Fox Sports 6
BBC One

Maandag 13 maart

20:45
Logo Chelsea F.C.
Logo Manchester United F.C.
-
-
Fox Sports 2
BBC One

Halve finales

Zaterdag 22 april

18:15
Logo Chelsea F.C.
Logo Tottenham Hotspur F.C.
-
-
Fox Sports 2
BBC One

Zondag 23 april

16:00
Logo Arsenal F.C.
Logo Manchester City F.C.
-
-
Fox Sports 2

Finale

Zaterdag 27 mei

18:30
Logo Arsenal F.C.
Logo Chelsea F.C.
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 2