Keuken Kampioen Divisie 2020-2021

Reguliere competitie

Speelronde 1

Vrijdag 28 augustus

18:45
Logo FC Utrecht
Logo FC Eindhoven
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo SC Cambuur
Logo NEC
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 29 augustus

16:30
Logo PSV
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1
18:45
Logo TOP Oss
Logo Helmond Sport
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo NAC Breda
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Zondag 30 augustus

12:15
Logo Telstar
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 1
14:30
Logo Ajax
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1
16:45
Logo FC Dordrecht
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo Almere City
Logo MVV Maastricht
-
-
Fox Sports 1

Maandag 31 augustus

20:00
Logo De Graafschap
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 2

Zaterdag 5 september

16:30
Logo FC Eindhoven
Logo Telstar
-
-
Fox Sports 1
18:45
Logo MVV Maastricht
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo Roda JC Kerkrade
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 1

Zondag 6 september

12:15
Logo Excelsior
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 2
16:45
Logo FC Den Bosch
Logo FC Dordrecht
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo Helmond Sport
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1

Maandag 14 september

18:45
Logo Ajax
Logo PSV
-
-
Fox Sports 2
21:00
Logo FC Utrecht
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Dinsdag 15 september

21:00
Logo FC Volendam
Logo NEC
-
-
Fox Sports 1

Dinsdag 13 oktober

18:00
Logo Go Ahead Eagles
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 2

Speelronde 3

Vrijdag 11 september

18:45
Logo FC Volendam
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Dordrecht
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 3
Logo FC Eindhoven
Logo Helmond Sport
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7
21:00
Logo SC Cambuur
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 2
Logo NEC
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 3
Logo AZ
Logo PSV
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7

Zaterdag 12 september

Zondag 13 september

20:00
Logo Telstar
Logo MVV Maastricht
-
-
Fox Sports 1

Maandag 14 september

20:00
Logo NAC Breda
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 1

Dinsdag 15 september

18:45
Logo Almere City
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 4

Vrijdag 18 september

18:45
Logo Helmond Sport
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 3
Logo PSV
Logo FC Eindhoven
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7
21:00
Logo Go Ahead Eagles
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 3
Logo Roda JC Kerkrade
Logo FC Dordrecht
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7

Zaterdag 19 september

16:30
Logo TOP Oss
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 1

Zondag 20 september

20:00
Logo NEC
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 1

Maandag 21 september

18:45
Logo AZ
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo FC Utrecht
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1

Dinsdag 22 september

18:45
Logo Excelsior
Logo Telstar
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo FC Den Bosch
Logo MVV Maastricht
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 5

Vrijdag 25 september

18:45
Logo FC Dordrecht
Logo AZ
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7
Logo Almere City
Logo Helmond Sport
-
-
Fox Sports 3
21:00
Logo SC Cambuur
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3
Logo MVV Maastricht
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7

Zaterdag 26 september

16:30
Logo NAC Breda
Logo PSV
-
-
Fox Sports 1

Zondag 27 september

12:15
Logo De Graafschap
Logo NEC
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo FC Volendam
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 1

Maandag 28 september

18:45
Logo Ajax
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo Telstar
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 1

Dinsdag 29 september

18:45
Logo FC Eindhoven
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 6

Vrijdag 2 oktober

18:45
Logo PSV
Logo Telstar
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7
Logo Go Ahead Eagles
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3
21:00
Logo AZ
Logo MVV Maastricht
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7
Logo NAC Breda
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 3 oktober

16:30
Logo NEC
Logo FC Eindhoven
-
-
Fox Sports 1

Zondag 4 oktober

20:00
Logo Roda JC Kerkrade
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 1

Maandag 5 oktober

18:45
Logo Excelsior
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo TOP Oss
Logo FC Dordrecht
-
-
Fox Sports 1

Dinsdag 6 oktober

21:00
Logo Helmond Sport
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 1

Donderdag 15 oktober

20:00
Logo FC Den Bosch
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 7

Vrijdag 9 oktober

21:00
Logo FC Eindhoven
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 10 oktober

21:00
Logo Telstar
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 1

Zondag 11 oktober

14:30
Logo SC Cambuur
Logo FC Dordrecht
-
-
Fox Sports 1

Maandag 12 oktober

20:00
Logo FC Den Bosch
Logo Helmond Sport
-
-
Fox Sports 1

Maandag 19 oktober

18:45
Logo Ajax
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 2
20:00
Logo Roda JC Kerkrade
Logo Telstar
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo AZ
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 2

Dinsdag 20 oktober

18:45
Logo PSV
Logo NEC
-
-
Fox Sports 2

Woensdag 11 november

18:45
Logo De Graafschap
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 8

Vrijdag 16 oktober

18:45
Logo FC Utrecht
Logo NEC
-
-
Fox Sports 3
Logo Ajax
Logo AZ
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7
Logo Helmond Sport
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 2
21:00
Logo FC Volendam
Logo PSV
-
-
Fox Sports 3
Fox Sports 7
Logo Excelsior
Logo MVV Maastricht
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 17 oktober

16:30
Logo Go Ahead Eagles
Logo FC Eindhoven
-
-
Fox Sports 1

Zondag 18 oktober

20:00
Logo FC Dordrecht
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 1

Dinsdag 20 oktober

18:45
Logo NAC Breda
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo TOP Oss
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 9

Vrijdag 23 oktober

18:45
Logo FC Volendam
Logo FC Dordrecht
-
-
Fox Sports 4
Logo FC Utrecht
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 6
Logo MVV Maastricht
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 3
Logo NEC
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 2
Logo Telstar
Logo Helmond Sport
-
-
Fox Sports 5
21:00
Logo Almere City
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 2
Logo De Graafschap
Logo PSV
-
-
Fox Sports 4
Logo FC Den Bosch
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 5
Logo FC Eindhoven
Logo AZ
-
-
Fox Sports 6
Logo SC Cambuur
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 3

Speelronde 10

Vrijdag 30 oktober

21:00
Logo NAC Breda
Logo NEC
-
-
Fox Sports 2
Logo TOP Oss
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 31 oktober

14:00
Logo Go Ahead Eagles
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1
16:30
Logo Roda JC Kerkrade
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 1

Zondag 1 november

12:15
Logo FC Volendam
Logo FC Eindhoven
-
-
Fox Sports 1

Maandag 2 november

18:45
Logo AZ
Logo Telstar
-
-
Fox Sports 1

Dinsdag 3 november

18:45
Logo FC Dordrecht
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1

Maandag 30 november

16:30
Logo PSV
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 11

Vrijdag 6 november

18:45
Logo FC Den Bosch
Logo PSV
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7
Logo MVV Maastricht
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 3
21:00
Logo NEC
Logo Helmond Sport
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7
Logo Almere City
Logo AZ
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 7 november

14:00
Logo De Graafschap
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 1
16:30
Logo SC Cambuur
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1

Maandag 9 november

18:45
Logo FC Eindhoven
Logo FC Dordrecht
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo FC Utrecht
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1

Dinsdag 10 november

18:45
Logo Excelsior
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo Telstar
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 12

Vrijdag 13 november

18:45
Logo Helmond Sport
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo TOP Oss
Logo FC Eindhoven
-
-
Fox Sports 1

Zaterdag 14 november

16:30
Logo FC Dordrecht
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 1
18:45
Logo NAC Breda
Logo Telstar
-
-
Fox Sports 1

Zondag 15 november

12:15
Logo Go Ahead Eagles
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo SC Cambuur
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 1

Maandag 23 november

18:45
Logo AZ
Logo NEC
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo Ajax
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 1

Dinsdag 24 november

18:45
Logo PSV
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 13

Donderdag 19 november

18:45
Logo Telstar
Logo FC Dordrecht
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo De Graafschap
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 1

Vrijdag 20 november

18:45
Logo Excelsior
Logo AZ
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7
Logo NEC
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Volendam
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 3
21:00
Logo FC Utrecht
Logo Helmond Sport
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7
Logo MVV Maastricht
Logo PSV
-
-
Fox Sports 3
Logo FC Den Bosch
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 2

Zaterdag 21 november

14:00
Logo FC Eindhoven
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 14

Vrijdag 27 november

18:45
Logo TOP Oss
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 3
Logo SC Cambuur
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7
21:00
Logo Helmond Sport
Logo PSV
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7
Logo FC Volendam
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 28 november

14:00
Logo Roda JC Kerkrade
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1
16:30
Logo FC Dordrecht
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1

Zondag 29 november

12:15
Logo FC Eindhoven
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 1

Maandag 30 november

18:45
Logo FC Utrecht
Logo Telstar
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo NEC
Logo MVV Maastricht
-
-
Fox Sports 1

Dinsdag 1 december

18:45
Logo Go Ahead Eagles
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 15

Vrijdag 4 december

18:45
Logo Telstar
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7
Logo MVV Maastricht
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 3
21:00
Logo Almere City
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7
Logo Helmond Sport
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 5 december

14:00
Logo AZ
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 1
16:30
Logo PSV
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1

Zondag 6 december

12:15
Logo FC Den Bosch
Logo NEC
-
-
Fox Sports 1
20:00
Logo NAC Breda
Logo FC Dordrecht
-
-
Fox Sports 1

Maandag 7 december

18:45
Logo Ajax
Logo FC Eindhoven
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo Excelsior
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 16

Vrijdag 11 december

18:45
Logo FC Volendam
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 3
Logo FC Utrecht
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7
Logo TOP Oss
Logo PSV
-
-
Fox Sports 5
Fox Sports 8

Zaterdag 12 december

14:00
Logo FC Dordrecht
Logo NEC
-
-
Fox Sports 1
16:30
Logo SC Cambuur
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo FC Eindhoven
Logo MVV Maastricht
-
-
Fox Sports 1

Maandag 14 december

18:45
Logo FC Utrecht
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 17

Vrijdag 18 december

18:45
Logo NAC Breda
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 3
Logo FC Den Bosch
Logo FC Eindhoven
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7
21:00
Logo MVV Maastricht
Logo FC Dordrecht
-
-
Fox Sports 3
Logo AZ
Logo Helmond Sport
-
-
Fox Sports 4
Fox Sports 7

Zaterdag 19 december

14:00
Logo De Graafschap
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1
16:30
Logo NEC
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 1

Zondag 20 december

12:15
Logo Excelsior
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 1

Maandag 21 december

18:45
Logo PSV
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 1
21:00
Logo Ajax
Logo Telstar
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 18

Speelronde 19

Zaterdag 9 januari

Maandag 11 januari

Speelronde 20

Zaterdag 16 januari

Zondag 17 januari

Maandag 18 januari

Speelronde 21

Zaterdag 23 januari

Maandag 25 januari

Speelronde 22

Maandag 1 februari

21:00