Keuken Kampioen Divisie 2018-2019

Reguliere competitie

Speelronde 1

Vrijdag 17 augustus

Maandag 20 augustus

20:00
Logo AZ
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 2

Vrijdag 24 augustus

20:00
Logo Helmond Sport
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2
Logo Sparta Rotterdam
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 3

Maandag 27 augustus

20:00
Logo FC Utrecht
Logo NEC
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 3

Vrijdag 31 augustus

Speelronde 4

Vrijdag 7 september

20:00
Logo Go Ahead Eagles
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 2
Logo SC Cambuur
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 3

Zaterdag 8 september

18:30
Logo FC Twente
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 1
Fox
20:45
Logo Roda JC Kerkrade
Logo NEC
-
-
Fox Sports 1
Fox

Maandag 10 september

20:00
Logo AZ
Logo Ajax
-
-
Fox
Fox Sports 1

Speelronde 5

Vrijdag 14 september

20:00
Logo NEC
Logo PSV
-
-
Fox Sports 3
Logo FC Dordrecht
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2

Maandag 17 september

20:00
Logo Ajax
Logo Helmond Sport
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 6

Vrijdag 21 september

20:00
Logo Telstar
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2
Logo TOP Oss
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 3

Speelronde 7

Vrijdag 28 september

20:00
Logo NEC
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 2
Logo SC Cambuur
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 3

Maandag 1 oktober

20:00
Logo FC Utrecht
Logo MVV Maastricht
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 8

Vrijdag 5 oktober

20:00
Logo Go Ahead Eagles
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 2
Logo Almere City
Logo NEC
-
-
Fox Sports 3

Speelronde 9

Vrijdag 12 oktober

Zondag 14 oktober

12:15
Logo Go Ahead Eagles
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1
Fox
14:30
Logo Sparta Rotterdam
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 1
Fox
16:45
Logo FC Twente
Logo MVV Maastricht
-
-
Fox Sports 1
Fox

Maandag 15 oktober

20:00
Logo PSV
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 10

Vrijdag 19 oktober

Maandag 22 oktober

20:00
Logo FC Utrecht
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 11

Vrijdag 26 oktober

20:00
Logo Sparta Rotterdam
Logo Telstar
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Twente
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 3

Speelronde 12

Vrijdag 2 november

Maandag 5 november

20:00
Logo PSV
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 13

Vrijdag 9 november

20:00
Logo FC Den Bosch
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2
Logo Almere City
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 3

Speelronde 14

Zaterdag 17 november

18:30
Logo TOP Oss
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 1
Fox
20:45
Logo SC Cambuur
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 1
Fox

Zondag 18 november

12:15
Logo MVV Maastricht
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1
Fox
14:30
Logo FC Twente
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 1
Fox
16:45
Logo NEC
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 1
Fox

Dinsdag 20 november

20:00
Logo FC Utrecht
Logo Ajax
-
-
Fox
Fox Sports 1

Speelronde 15

Vrijdag 23 november

20:00
Logo Go Ahead Eagles
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Den Bosch
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 3

Maandag 26 november

20:00
Logo AZ
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 16

Vrijdag 30 november

20:00
Logo Helmond Sport
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Twente
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 3

Maandag 3 december

20:00
Logo PSV
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox
Fox Sports 1

Speelronde 17

Vrijdag 7 december

20:00
Logo FC Den Bosch
Logo NEC
-
-
Fox Sports 2
Logo Sparta Rotterdam
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 3

Maandag 10 december

20:00
Logo PSV
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 18

Vrijdag 14 december

20:00
Logo Go Ahead Eagles
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 2
Logo SC Cambuur
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 3

Speelronde 19

Vrijdag 21 december

20:00
Logo Ajax
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Twente
Logo NEC
-
-
Fox Sports 3

Speelronde 20

Zondag 13 januari

14:30
Logo Roda JC Kerkrade
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 2
Logo Ajax
Logo PSV
-
-
Fox Sports 3
Logo FC Dordrecht
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 1
Logo TOP Oss
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 7

Speelronde 21

Vrijdag 18 januari

Maandag 21 januari

20:00
Logo PSV
Logo MVV Maastricht
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 22

Vrijdag 25 januari

20:00
Logo FC Eindhoven
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 2

Maandag 28 januari

20:00
Logo SC Cambuur
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 2
Logo Ajax
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 23

Vrijdag 1 februari

20:00
Logo FC Twente
Logo Helmond Sport
-
-
Fox Sports 2
Logo RKC Waalwijk
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 3

Maandag 4 februari

20:00
Logo PSV
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 24

Vrijdag 8 februari

20:00
Logo Sparta Rotterdam
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2
Logo SC Cambuur
Logo NEC
-
-
Fox Sports 3

Maandag 11 februari

20:00
Logo FC Utrecht
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 25

Vrijdag 15 februari

20:00
Logo Go Ahead Eagles
Logo NEC
-
-
Fox Sports 2
Logo AZ
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 3

Maandag 18 februari

20:00
Logo PSV
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 26

Vrijdag 22 februari

20:00
Logo FC Twente
Logo FC Eindhoven
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Den Bosch
Logo MVV Maastricht
-
-
Fox Sports 3

Maandag 25 februari

20:00
Logo FC Utrecht
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 27

Vrijdag 1 maart

Maandag 4 maart

20:00
Logo AZ
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 28

Vrijdag 8 maart

20:00
Logo TOP Oss
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2
Logo NEC
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 3

Maandag 11 maart

20:00
Logo Ajax
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 29

Vrijdag 15 maart

Speelronde 30

Vrijdag 22 maart

20:00
Logo FC Den Bosch
Logo Telstar
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Volendam
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 3

Zondag 24 maart

12:15
Logo Sparta Rotterdam
Logo NEC
-
-
Fox Sports 1
Fox
14:30
Logo Go Ahead Eagles
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 1
Fox
16:45
Logo Roda JC Kerkrade
Logo MVV Maastricht
-
-
Fox Sports 1
Fox

Maandag 25 maart

20:00
Logo Ajax
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 31

Vrijdag 29 maart

20:00
Logo FC Twente
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 2
Logo NEC
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 3

Speelronde 32

Maandag 1 april

Speelronde 33

Vrijdag 5 april

20:00
Logo FC Twente
Logo FC Dordrecht
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Den Bosch
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 3

Maandag 8 april

20:00
Logo PSV
Logo NEC
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 34

Vrijdag 12 april

20:00
Logo FC Twente
Logo Telstar
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Eindhoven
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 3

Maandag 15 april

20:00
Logo Ajax
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 35

Vrijdag 19 april

20:00
Logo FC Volendam
Logo NEC
-
-
Fox Sports 3

Maandag 29 april

20:00
Logo Ajax
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2
Fox

Speelronde 36

Maandag 22 april

14:30
Logo NEC
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Twente
Logo AZ
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 37

Vrijdag 26 april

20:00
Logo NEC
Logo FC Twente
-
-
Fox Sports 2
Logo Almere City
Logo PSV
-
-
Fox Sports 3

Speelronde 38

Vrijdag 3 mei

20:00
Logo FC Twente
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 2
Logo FC Den Bosch
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 3

Play-off Ronde

Eerste ronde

Vrijdag 10 mei

18:30
Logo NEC
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 1
Fox
20:45
Logo SC Cambuur
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 1
Fox

Dinsdag 14 mei

18:30
Logo RKC Waalwijk
Logo NEC
-
-
Fox
Fox Sports 1
20:45
Logo Almere City
Logo SC Cambuur
-
-
Fox
Fox Sports 1
Fox Sports 2

Halve finales

Zondag 19 mei

12:15
Logo Go Ahead Eagles
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 1
Fox
14:30
Logo RKC Waalwijk
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 2
Fox
16:45
Logo TOP Oss
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 3
Fox Sports 1
Fox
20:00
Logo SC Cambuur
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 1
Fox

Woensdag 22 mei

18:30
Logo FC Den Bosch
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 7
Fox
Logo Excelsior
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 1
20:45
Logo De Graafschap
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 3
Logo Sparta Rotterdam
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 2
Fox

Finale

Zaterdag 25 mei

18:30
Logo RKC Waalwijk
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 3
Fox Sports 1
Fox
20:45
Logo Sparta Rotterdam
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 2
Fox Sports 1
Fox

Dinsdag 28 mei

18:30
Logo Go Ahead Eagles
Logo RKC Waalwijk
-
-
Fox Sports 2
Fox
20:45
Logo De Graafschap
Logo Sparta Rotterdam
-
-
Fox Sports 3
Fox