2. Bundesliga 2019-2020

Reguliere competitie

Speelronde 1

Vrijdag 26 juli

20:30
Logo VfB Stuttgart
Logo Hannover 96
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 27 juli

Zondag 28 juli

13:30
Logo Hamburger SV
Logo SV Darmstadt 98
-
-
Fox Sports 4

Maandag 29 juli

Speelronde 2

Vrijdag 2 augustus

Zaterdag 3 augustus

Zondag 4 augustus

Maandag 5 augustus

20:30
Logo 1. FC Nürnberg
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 3

Vrijdag 16 augustus

18:30
Logo Hamburger SV
Logo VfL Bochum
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 17 augustus

13:00
Logo VfB Stuttgart
Logo FC St. Pauli
-
-
Fox Sports 4

Zondag 18 augustus

Maandag 19 augustus

Speelronde 4

Vrijdag 23 augustus

Zaterdag 24 augustus

Zondag 25 augustus

13:30
Logo Karlsruher SC
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Maandag 26 augustus

20:30
Logo FC St. Pauli
Logo Holstein Kiel
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 5

Vrijdag 30 augustus

Zaterdag 31 augustus

Zondag 1 september

13:30
Logo Hamburger SV
Logo Hannover 96
-
-
Fox Sports 4

Maandag 2 september

20:30
Logo VfB Stuttgart
Logo VfL Bochum
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 6

Vrijdag 13 september

18:30
Logo Karlsruher SC
Logo SV Sandhausen
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 14 september

13:00
Logo Regensburg
Logo VfB Stuttgart
-
-
Fox Sports 4

Zondag 15 september

13:30
Logo VfL Bochum
Logo SG Dynamo Dresden
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 7

Vrijdag 20 september

18:30
Logo Holstein Kiel
Logo Hannover 96
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 21 september

Zondag 22 september

Speelronde 8

Vrijdag 27 september

Zaterdag 28 september

13:00
Logo Regensburg
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Zondag 29 september

13:30
Logo FC St. Pauli
Logo SV Sandhausen
-
-
Fox Sports 4

Maandag 30 september

20:30
Logo Hannover 96
Logo 1. FC Nürnberg
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 9

Zaterdag 5 oktober

Maandag 7 oktober

Speelronde 10

Vrijdag 18 oktober

Zaterdag 19 oktober

13:00
Logo FC St. Pauli
Logo SV Darmstadt 98
-
-
Fox Sports 4

Zondag 20 oktober

13:30
Logo VfB Stuttgart
Logo Holstein Kiel
-
-
Fox Sports 4

Maandag 21 oktober

Speelronde 11

Vrijdag 25 oktober

Zaterdag 26 oktober

13:00
Logo Hamburger SV
Logo VfB Stuttgart
-
-
Fox Sports 4

Zondag 27 oktober

13:30
Logo 1. FC Heidenheim
Logo FC St. Pauli
-
-
Fox Sports 4

Maandag 28 oktober

Speelronde 12

Vrijdag 1 november

18:30
Logo Hannover 96
Logo SV Sandhausen
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 2 november

13:00
Logo FC St. Pauli
Logo Karlsruher SC
-
-
Fox Sports 4

Zondag 3 november

Maandag 4 november

20:30
Logo VfL Bochum
Logo 1. FC Nürnberg
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 13

Vrijdag 8 november

18:30
Logo FC St. Pauli
Logo VfL Bochum
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 9 november

13:00
Logo Holstein Kiel
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Maandag 11 november

Speelronde 14

Vrijdag 22 november

Zaterdag 23 november

Zondag 24 november

13:30
Logo VfB Stuttgart
Logo Karlsruher SC
-
-
Fox Sports 4

Maandag 25 november

20:30
Logo Hannover 96
Logo SV Darmstadt 98
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 15

Vrijdag 29 november

18:30
Logo VfL Osnabrück
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 30 november

13:00
Logo FC St. Pauli
Logo Hannover 96
-
-
Fox Sports 4

Zondag 1 december

13:30
Logo SV Sandhausen
Logo VfB Stuttgart
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 16

Vrijdag 6 december

18:30
Logo Hamburger SV
Logo 1. FC Heidenheim
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 7 december

13:00
Logo Hannover 96
Logo FC Erzgebirge Aue
-
-
Fox Sports 4

Zondag 8 december

13:30
Logo Regensburg
Logo FC St. Pauli
-
-
Fox Sports 4

Maandag 9 december

20:30
Logo VfB Stuttgart
Logo 1. FC Nürnberg
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 17

Vrijdag 13 december

18:30
Logo VfL Bochum
Logo Hannover 96
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 14 december

Zondag 15 december

13:30
Logo SV Sandhausen
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Maandag 16 december

20:30
Logo SV Darmstadt 98
Logo VfB Stuttgart
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 18

Vrijdag 20 december

Zaterdag 21 december

Zondag 22 december

Speelronde 19

Dinsdag 28 januari

Woensdag 29 januari

Donderdag 30 januari

20:30
Logo Hamburger SV
Logo 1. FC Nürnberg
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 20

Vrijdag 31 januari

Zaterdag 1 februari

13:00
Logo FC St. Pauli
Logo VfB Stuttgart
-
-
Fox Sports 4

Zondag 2 februari

Maandag 3 februari

20:30
Logo VfL Bochum
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 21

Vrijdag 7 februari

Zaterdag 8 februari

13:00
Logo Hamburger SV
Logo Karlsruher SC
-
-
Fox Sports 4

Zondag 9 februari

Maandag 10 februari

20:30
Logo Holstein Kiel
Logo FC St. Pauli
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 22

Vrijdag 14 februari

Zaterdag 15 februari

13:00
Logo Hannover 96
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Zondag 16 februari

Maandag 17 februari

20:30
Logo VfL Bochum
Logo VfB Stuttgart
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 23

Vrijdag 21 februari

Zaterdag 22 februari

13:00
Logo Hamburger SV
Logo FC St. Pauli
-
-
Fox Sports 4

Zondag 23 februari

Speelronde 24

Vrijdag 28 februari

18:30
Logo Karlsruher SC
Logo 1. FC Nürnberg
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 29 februari

Maandag 2 maart

20:30
Logo Hannover 96
Logo Holstein Kiel
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 25

Vrijdag 6 maart

18:30
Logo 1. FC Nürnberg
Logo Hannover 96
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 7 maart

13:00
Logo Hamburger SV
Logo Regensburg
-
-
Fox Sports 4

Zondag 8 maart

13:30
Logo SV Sandhausen
Logo FC St. Pauli
-
-
Fox Sports 4

Maandag 9 maart

Speelronde 26

Zaterdag 16 mei

13:00
Logo VfL Bochum
Logo 1. FC Heidenheim
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 4

Zondag 17 mei

Woensdag 3 juni

18:30
Logo Hannover 96
Logo SG Dynamo Dresden
-
-
Fox Sports 2
Fox Sports 4

Speelronde 27

Vrijdag 22 mei

18:30
Logo 1. FC Heidenheim
Logo SV Wehen Wiesbaden
-
-
Fox Sports 2
Fox Sports 4

Zaterdag 23 mei

13:00
Logo SV Darmstadt 98
Logo FC St. Pauli
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 4

Zondag 24 mei

13:30
Logo Hamburger SV
Logo DSC Arminia Bielefeld
-
-
Fox Sports 2
Fox Sports 4

Dinsdag 9 juni

18:30
Logo SG Dynamo Dresden
Logo SpVgg Greuther Fürth
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 4

Speelronde 28

Donderdag 28 mei

20:30
Logo VfB Stuttgart
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 4

Speelronde 29

Vrijdag 29 mei

18:30
Logo SV Darmstadt 98
Logo SpVgg Greuther Fürth
-
-
Fox Sports 2
Fox Sports 4

Zaterdag 30 mei

13:00
Logo Holstein Kiel
Logo DSC Arminia Bielefeld
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 4

Zondag 31 mei

13:30
Logo Hamburger SV
Logo SV Wehen Wiesbaden
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 4

Speelronde 30

Vrijdag 5 juni

18:30
Logo VfL Bochum
Logo FC St. Pauli
-
-
Fox Sports 2
Fox Sports 4

Zaterdag 6 juni

13:00
Logo DSC Arminia Bielefeld
Logo 1. FC Nürnberg
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 4

Maandag 8 juni

20:30
Logo Hamburger SV
Logo Holstein Kiel
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 4

Speelronde 31

Vrijdag 12 juni

18:30
Logo SG Dynamo Dresden
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 2
Fox Sports 4

Zaterdag 13 juni

13:00
Logo 1. FC Heidenheim
Logo Regensburg
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 4

Zondag 14 juni

13:30
Logo Karlsruher SC
Logo VfB Stuttgart
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 4

Speelronde 32

Dinsdag 16 juni

18:30
Logo Hamburger SV
Logo VfL Osnabrück
-
-
Fox Sports 2
Fox Sports 5

Woensdag 17 juni

18:30
Logo VfB Stuttgart
Logo SV Sandhausen
-
-
Fox Sports 2
Fox Sports 5

Donderdag 18 juni

18:30
Logo Holstein Kiel
Logo SG Dynamo Dresden
-
-
Fox Sports 2
Fox Sports 4
20:30
Logo DSC Arminia Bielefeld
Logo SV Darmstadt 98
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 4

Speelronde 34

Zondag 28 juni

15:30
Logo DSC Arminia Bielefeld
Logo 1. FC Heidenheim
-
-
Fox Sports 2
Fox Sports 5
Logo Hamburger SV
Logo SV Sandhausen
-
-
Fox Sports 3
Fox Sports 6

Play-off Ronde

Dinsdag 7 juli

18:15
Logo 1. FC Nürnberg
Logo FC Ingolstadt 04
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 4
ZDF

Zaterdag 11 juli

18:15
Logo FC Ingolstadt 04
Logo 1. FC Nürnberg
-
-
Fox Sports 1
Fox Sports 4
ZDF