2. Bundesliga 2018-2019

Reguliere competitie

Speelronde 1

Vrijdag 3 augustus

20:30
Logo Hamburger SV
Logo Holstein Kiel
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 4 augustus

13:00
Logo VfL Bochum
Logo 1. FC Köln
-
-
Fox Sports 4

Zondag 5 augustus

13:30
Logo FC Magdeburg
Logo FC St. Pauli
-
-
Fox Sports 4

Maandag 6 augustus

Speelronde 2

Vrijdag 10 augustus

20:30
Logo FC St. Pauli
Logo SV Darmstadt 98
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 11 augustus

13:00
Logo MSV Duisburg
Logo VfL Bochum
-
-
Fox Sports 4

Zondag 12 augustus

13:30
Logo SV Sandhausen
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Maandag 13 augustus

Speelronde 3

Zaterdag 25 augustus

13:00
Logo 1. FC Köln
Logo FC Erzgebirge Aue
-
-
Fox Sports 4

Maandag 27 augustus

Speelronde 4

Zaterdag 1 september

Zondag 2 september

13:30
Logo FC St. Pauli
Logo 1. FC Köln
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 5

Zaterdag 15 september

13:00
Logo Hamburger SV
Logo 1. FC Heidenheim
-
-
Fox Sports 4

Zondag 16 september

13:30
Logo 1. FC Köln
Logo SC Paderborn 07
-
-
Fox Sports 4

Dinsdag 18 september

Speelronde 6

Vrijdag 21 september

18:30
Logo SV Sandhausen
Logo 1. FC Köln
-
-
Fox Sports 4

Zondag 23 september

13:30
Logo Hamburger SV
Logo Regensburg
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 7

Donderdag 27 september

Speelronde 8

Vrijdag 28 september

Zondag 30 september

13:30
Logo Hamburger SV
Logo FC St. Pauli
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 9

Vrijdag 5 oktober

18:30
Logo SV Darmstadt 98
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Maandag 8 oktober

20:30
Logo 1. FC Köln
Logo MSV Duisburg
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 10

Zaterdag 20 oktober

13:00
Logo Holstein Kiel
Logo 1. FC Köln
-
-
Fox Sports 4

Zondag 21 oktober

13:30
Logo Hamburger SV
Logo VfL Bochum
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 11

Vrijdag 26 oktober

18:30
Logo FC Magdeburg
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 27 oktober

13:00
Logo 1. FC Köln
Logo 1. FC Heidenheim
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 12

Zondag 4 november

13:30
Logo Regensburg
Logo 1. FC Union Berlin
-
-
Fox Sports 4

Maandag 5 november

20:30
Logo Hamburger SV
Logo 1. FC Köln
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 13

Zaterdag 10 november

13:00
Logo FC St. Pauli
Logo 1. FC Heidenheim
-
-
Fox Sports 4

Zondag 11 november

Speelronde 14

Zaterdag 24 november

13:00
Logo SV Darmstadt 98
Logo 1. FC Köln
-
-
Fox Sports 4

Maandag 26 november

Speelronde 15

Vrijdag 30 november

Zaterdag 1 december

Speelronde 16

Vrijdag 7 december

18:30
Logo Hamburger SV
Logo SC Paderborn 07
-
-
Fox Sports 4

Maandag 10 december

20:30
Logo VfL Bochum
Logo FC St. Pauli
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 17

Vrijdag 14 december

18:30
Logo MSV Duisburg
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Maandag 17 december

20:30
Logo VfL Bochum
Logo FC St. Pauli
-
-
Fox Sports 4
Logo 1. FC Köln
Logo FC Magdeburg
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 18

Vrijdag 21 december

18:30
Logo 1. FC Köln
Logo VfL Bochum
-
-
Fox Sports 4

Zondag 23 december

13:30
Logo Holstein Kiel
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 19

Dinsdag 29 januari

18:30
Logo VfL Bochum
Logo MSV Duisburg
-
-
Fox Sports 4
20:30
Logo SV Darmstadt 98
Logo FC St. Pauli
-
-
Fox Sports 4

Woensdag 30 januari

18:30
Logo Regensburg
Logo SC Paderborn 07
-
-
Fox Sports 4
20:30
Logo Hamburger SV
Logo SV Sandhausen
-
-
Fox Sports 4

Donderdag 31 januari

Speelronde 20

Vrijdag 1 februari

18:30
Logo FC Ingolstadt 04
Logo FC Magdeburg
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 2 februari

Maandag 4 februari

Woensdag 27 februari

19:30
Logo FC Erzgebirge Aue
Logo 1. FC Köln
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 21

Vrijdag 8 februari

18:30
Logo 1. FC Köln
Logo FC St. Pauli
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 9 februari

Zondag 10 februari

13:30
Logo FC Magdeburg
Logo Holstein Kiel
-
-
Fox Sports 4

Maandag 11 februari

Speelronde 22

Vrijdag 15 februari

18:30
Logo SC Paderborn 07
Logo 1. FC Köln
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 16 februari

13:00
Logo 1. FC Heidenheim
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Zondag 17 februari

Speelronde 23

Vrijdag 22 februari

Zaterdag 23 februari

13:00
Logo 1. FC Köln
Logo SV Sandhausen
-
-
Fox Sports 4

Zondag 24 februari

13:30
Logo Regensburg
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 24

Vrijdag 1 maart

Zaterdag 2 maart

13:00
Logo SC Paderborn 07
Logo FC St. Pauli
-
-
Fox Sports 4

Zondag 3 maart

13:30
Logo FC Ingolstadt 04
Logo 1. FC Köln
-
-
Fox Sports 4

Maandag 4 maart

Speelronde 25

Vrijdag 8 maart

Zaterdag 9 maart

Zondag 10 maart

13:30
Logo FC St. Pauli
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 26

Vrijdag 15 maart

Zaterdag 16 maart

13:00
Logo Hamburger SV
Logo SV Darmstadt 98
-
-
Fox Sports 4

Maandag 18 maart

Speelronde 27

Vrijdag 29 maart

18:30
Logo FC St. Pauli
Logo MSV Duisburg
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 30 maart

13:00
Logo VfL Bochum
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Zondag 31 maart

13:30
Logo 1. FC Köln
Logo Holstein Kiel
-
-
Fox Sports 4

Maandag 1 april

Speelronde 28

Vrijdag 5 april

18:30
Logo Regensburg
Logo VfL Bochum
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 6 april

13:00
Logo Holstein Kiel
Logo FC St. Pauli
-
-
Fox Sports 4

Zondag 7 april

13:30
Logo 1. FC Heidenheim
Logo 1. FC Köln
-
-
Fox Sports 4

Maandag 8 april

20:30
Logo Hamburger SV
Logo FC Magdeburg
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 29

Vrijdag 12 april

18:30
Logo 1. FC Union Berlin
Logo Regensburg
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 13 april

13:00
Logo SC Paderborn 07
Logo MSV Duisburg
-
-
Fox Sports 4

Maandag 15 april

20:30
Logo 1. FC Köln
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 4

Speelronde 30

Zaterdag 20 april

Speelronde 31

Vrijdag 26 april

18:30
Logo 1. FC Köln
Logo SV Darmstadt 98
-
-
Fox Sports 4

Zaterdag 27 april

13:00
Logo FC St. Pauli
Logo Regensburg
-
-
Fox Sports 4

Zondag 28 april

Maandag 29 april

Speelronde 32

Vrijdag 3 mei

Zaterdag 4 mei

13:00
Logo Hamburger SV
Logo FC Ingolstadt 04
-
-
Fox Sports 4

Maandag 6 mei

Speelronde 33

Zondag 12 mei

15:30
Logo SC Paderborn 07
Logo Hamburger SV
-
-
Fox Sports 14

Speelronde 34

Zaterdag 18 mei

15:30
Logo VfL Bochum
Logo 1. FC Union Berlin
-
-
Fox Sports 6
Fox Sports 7
Logo SG Dynamo Dresden
Logo SC Paderborn 07
-
-
Fox Sports 4

Play-off Ronde

Vrijdag 24 mei

Dinsdag 28 mei